جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۷ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
حضور مثبت بهمن دیزل در هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری
۱۵:۲۷ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
گرندکس
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک مطرح کرد:

حضور مثبت بهمن دیزل در هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک گفت: حضور گروه بهمن با دو خودروی رونمایی شده ی پلتفرم شیلر حکایت از آن دارد که این شرکت خودروسازی در شرایطی که با تحریم‌های ظالمانه آمریکا روبرو هستیم، توانسته با تکیه بر توان داخلی گامی مهم در عرصه تولید ساخت خودروی داخلی بردارد.

به گزارش پرشین خودرو، پورسید آقایی معاون شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک در خصوص هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری اظهار داشت: ۷۴ شرکت داخلی در این نمایشگاه حضور دارند که باید شاهد حضور شرکت‌های بیشتری باشیم؛ هنوز نمایشگاه به آن سطحی که انتظارش را داریم نرسیده است.

وی در خصوص حضور شرکت‌های خودروسازی در این نمایشگاه بیان کرد: در این نمایشگاه شرکت‌های خودروسازی بخش خصوصی حضور پررنگی داشتند؛ حضور خودروسازها بسیار خوب بود و باید سازندگان خودروهای نیمه سنگین همچون اتوبوس نیز در این نمایشگاه‌ها پررنگ تر حضور یابند و سایر تجهیزات ترافیکی نیز حضور در این گونه نمایشگاه‌ها را بیش از گذشته در دستور کار خود قرار دهند.

 

شیلرپورسید آقایی تصریح کرد: در این نمایشگاه از مینی بوس شیلر رونمایی شد که پیش از این شهرداری تهران و اتحادیه اتوبوس رانی هر کدام بطور جداگانه قراردادی را در قالب ۱۰۰ دستگاه با گروه بهمن دیزل منعقد کرده بودند.
وی افزود: ساخت این محصول کاملا داخلی سازی شده است و امیدواریم‌ این روند بهترین فرصت را برای کمک به تولید کنندگان داخلی فراهم آورد.

معاون شهرداری تهران حضور بهمن دیزل را در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری مثبت ارزیابی کرد و گفت: این شرکت خودروسازی عملکرد قابل قبولی دارد و با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا توانسته گامی مهم در نهضت داخلی سازی بردارد.

آقاپور یادآور شد: متولیان باید با حمایت‌های مالی و معنوی به توسعه صنعت خودرو و داخلی سازی آن کمک کنند.

گفتنی است مینی بوس و کامیونت شیلر بهمن دیزل قرار است به ترتیب با قیمت 390 و 273 میلیون تومان به بازار عرضه شوند؛ هر دو محصول بهمن دیزل براساس استانداردهای یورو 4 و 5 تولید شده‌اند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!