چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۴ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
حذف قطارهای حومه‌ای و سرگردانی مسافران
۱۲:۲۴ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
اجاره خودرو

حذف قطارهای حومه‌ای و سرگردانی مسافران

پرشین خودرو: شرکت راه آهن در اقدامی عجیب بدون اطلاع رسانی قبلی قطارهای حومه‌ای را به بهانه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حذف کرد و باعث سرگردانی مسافران در ایستگاه ها شد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت راه آهن در اقدامی عجیب و بدون اطلاع رسانی قبلی به مسافران، قطارهای حومه ای را از امروز (یکشنبه ۲۱ مهر) لغو کرد.


از سال ۹۳ قطارهای حومه ای در شهرهای کرج، قزوین، پرند، گرمسار و قم آغاز به کار کرد و به تدریج در دیگر شهرهای حومه ای کلانشهرهایی چون تبریز، اصفهان و اهواز نیز به کار گرفته شد و توانست جایگاه خوبی خصوصا برای شهرهای حومه ای تهران میان مسافران روزمره این شهرها به دست بیاورد، اما در اقدامی هماهنگ نشده و بدون اطلاع رسانی قبلی، شرکت راه آهن، شرکت رجا مجری قطارهای حومه ای را ملزم به انتقال قطارهای این بخش به ایستگاه های کرمانشاه، اهواز و خرمشهر برای انتقال زائران اربعین کرد.

این اتفاق در حالی رقم خورد که بسیاری از مسافرانی که از قبل بلیت تهیه کرده بودند، امروز در ایستگاه های راه آهن قم، کرج، قزوین، گرمسار به مقصد تهران و ایستگاه های میانی آنها تا تهران سرگردان شده بودند.

به نظر می رسد انتقال قطارهای حومه ای به ایستگاه های راه آهن های غرب و جنوب کشور برای جابه جایی زائران اربعین تا ۲۹ مهر ماه نیز ادامه داشته باشد.

گفتنی است مدیرعامل شرکت راه آهن در گفتگویی که با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در روز جاری انجام داده، صرفا اعلام کرده است که از ظرفیت قطارهای حومه ای در جابه جایی زائران اربعین استفاده می شود؛ اما به این موضوع که کلیه مسیرهای قطارهای حومه ای حذف شده باشند، اشاره ای نشده است.

 

قطار

قطار

قطار

قطار

قطار

قطار

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!