شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۰۵ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
فراخوان عمومی برای انتصاب مدیرعامل جدید معاینه فنی
۱۵:۰۵ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
اجاره خودرو

فراخوان عمومی برای انتصاب مدیرعامل جدید معاینه فنی

پرشین خودرو: معاون شهردار تهران از انتصاب مدیرعامل جدید ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران از طریق فراخوان عمومی در شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو،  محسن پورسیدآقایی در مراسم معارفه سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران اظهارداشت: راه‌اندازی معاینه فنی برتر، فعالیت یکپارچه معاینه فنی در کشور، اجرای طرح معاینه فنی خودروهای دیزل و اجرای طرح ال ای زد(LEZ) را ازجمله دستاوردهای تأثیرگذار بر کاهش آلودگی هوا و انتشار آلایندگی در پایتخت است.

وی افزود: در موضوع معاینه فنی خودروهای دیزل گرچه کار با وزارت کشور بود اما در شهرداری تهران تلاش کردیم معاینه فنی خودروهای دیزل را از شرکت واحد آغاز کنیم که البته نتیجه‌ آن گسترش این طرح و جلوگیری از تردد خودروهای دیزلِ فاقد معاینه فنی در کل کلان‌شهر تهران بود.

 

معاینه فنی


معاون شهردار تهران با بیان اینکه کاهش آلودگی هوا و شهری پاک و پایدار خواسته مردم و مسئولین است تصریح کرد: خوشبختانه گام‌های خوبی در دو سال گذشته برای کاهش آلودگی هوا برداشته‌شده که به‌واقع می‌توان گفت معاینه فنی هم یکی از تاثیرگذارترین طرح‌ها در کاهش انتشار آلایندگی بوده است.

پورسیدآقایی گفت: امروزه مدیریت مشارکتی راهگشا و مورد تاکید است و مردم درصورتی‌که باور کنند معاینه فنی، ضروری است و باعث کاهش آلاینده‌هایی می‌شود که به‌طور گسترده سلامت آنها را تهدید می‌کنند حتما همکاری بهتری خواهند داشت.

معاون شهردار تهران با اشاره به سوابق موفق ستاد مرکزی معاینه فنی و رویکرد جدید این ستاد از سرپرست جدید این ستاد خواست همسو با سیاست‌های مدیریت شهری و هم‌راستا با اقدامات موفق صورت گرفته حرکت کند.

معاون شهردار تهران در ادامه از انتصاب مدیرعامل جدید ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران از طریق فراخوان عمومی در شهرداری تهران خبر داد و گفت: در راستای راهبرد شایسته‌گزینی در شهرداری تهران، فراخوان جدید خود را به‌منظور انتخاب افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری برای مدیریت ستاد مرکزی معاینه فنی منتشر خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: معتقدم از طریق فراخوان، هر کسی که توانمندی، تخصص فنی و علمی لازم را در این زمینه دارد می‌تواند سوابق خود را برای ما ارسال کند تا در کمیته‌ی ویژه بررسی شود.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!