شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۲ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
 طرح امداد اربعین 98 در کرمان موتور اجرا می شود + جزئیات
۱۱:۵۲ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

طرح امداد اربعین 98 در کرمان موتور اجرا می شود + جزئیات

پرشین خودرو: امداد خودرو کرمان موتور با هدف اطمینان خاطر به مشتریان و همراهی آن ها پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای طرح امداد اربعین 98 و پوشش‌دهی مسیرهای استراتژیک و پرتردد را از روزهای ابتدایی ماه محرم در دستور کار قرار داده است.

به گزارش پرشین خودرو، اربعین حسینی (ع) برای شیعیان جهان در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد و حضور 20 میلیونی زائران اربعین در سال گذشته مهر تاییدی بر این ادعا است. به استناد آمارهای اولیه پیش بینی می شود، این رقم امسال نیز افزایش‌ یابد.

معاونت خدمات پس از فروش کرمان موتور ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن روز اربعین از تقویت ناوگان امدادی کرمان موتور در مسیرهای منتهی به مرزهای غربی کشور و استقرار چندین پایگاه امدادی ویژه اربعین در مسیر شهر ایلام به مرز مهران خبر داد.

وی افزود: جهت پشتیبانی مطلوب از طرح امداد اربعین 98 ، قطعات و تجهیزات مورد نیاز در طی این مدت تامین و در اختیار نمایندگی‌های مجاز شرکت کرمان موتور قرار گرفته است.

 

امدادهمچنین با توجه به تعطیلات چند روز اربعین و پیش‌بینی افزایش مسافرت‌های هموطنان به سایر استان‌های کشور ، امداد خودرو کرمان موتور با اعزام و استقرار بیش از 40 اکیپ امدادی به استان‌های مازندران ، گیلان ، فارس ، اصفهان ، خراسان رضوی و قم آماده خدمت رسانی به مشتریان محصولات کرمان موتور است.

محمودی ضمن اشاره به آمادگی شبانه روزی مرکز تماس امداد خودرو کرمان موتور ، اعلام کرد: مشتریان می‌توانند جهت اخذ مشاوره‌های فنی و ثبت درخواست امداد با شماره 42724-021 تماس حاصل کنند. همچنین مرکز تماس امداد آمادگی خود را جهت دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان محترم ، در راستای بهبود ارائه خدمات امدادی اعلام می دارد.

در پایان محمودی ضمن التماس دعا از زائران توصیه کرد پس از پارک خودرو در مرزهای کشور و رعایت نکات ایمنی از فعال شدن سیستم ضد سرقت خودرو اطمینان حاصل کنند.

مشتریان می توانند به منظور آگاهی از عملکرد خودرو و پاسخ سوالات فنی خود با مرکز تماس امداد ارتباط برقرار کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!