جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۸ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
محورهای مقابله با فساد در ایران‌خودرو ابلاغ شد
۱۶:۳۸ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
اجاره خودرو

محورهای مقابله با فساد در ایران‌خودرو ابلاغ شد

پرشین خودرو: در راستای تحقق سیاست های كلی نظام اداری ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری درباره اهمیت ارتقای سلامت نظام اداری و ارزش‌های اخلاقی در آن، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو محورهای اساسی ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد در این خودروساز را در سه سرفصل پیشگیری، نظارت و سنجش و پایش میزان سلامت و فساد اداری ابلاغ كرد.

به گزارش پرشین خودرو، در این ابلاغیه كه با هدف ارتقای رضایت‌مندی و اعتماد مردم و ایجاد شفافیت در اقدامات و تصمیمات و در نهایت حاكمیت قانون،‌ عدالت و سلامت در تعاملات، روابط و اقدامات صورت گرفته در سطح گروه صنعتی ایران‌خودرو جاری شده، فرشاد مقیمی تصریح كرده است: وجود سیستم توان‌مند، قانون‌مدار و عاری از فساد و تخلف، زمینه‌ساز توسعه صنعتی بوده و در نهایت عامل تعیین‌كننده‌ای برای تحقق اهداف و برنامه‌های گروه صنعتی ایران خودرو به شمار می‌رود.

برمبنای این گزارش، تشكیل كارگروه ارتقای سلامت اداری، شناسایی گلوگاه‌های آسیب‌پذیر، تدوین و اجرای راه‌حل اصلاحی برای آن، بازرسی‌های مستمر، تمهیدات لازم برای دریافت گزارشات و شكایات مردمی و رسیدگی به موقع به آن، بهره‌گیری از مشاركت جامعه مدنی در امر نظارت و مراقبت از جمله مهم‌ترین بندهای عنوان شده در بخش پیشگیری و نظارت است.

همچنین تعیین سنجه و شاخص اندازه گیری سلامت و فساد، تحلیل یافته‌ها و تعریف برنامه اصلاحی و بهبود فرآیندها و تعیین میزان موفقیت گروه صنعتی در ارتقای سلامت اداری نسبت به سال قبل یا سال پایه از موارد مطرح شده در محور سنجش و پایش میزان سلامت و فساد اداری است.

گفتنی است، در این ابلاغیه عنوان شده مدیریت بازرسی و نظارت با هماهنگی سایر حوزه های مرتبط گروه، وظیفه هماهنگی و حسن اجرای مفاد این مصوبه را برعهده خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!