شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
تصاویری از نسل جدید هیوندای آزرا بدون استتار منتشر شد +عکس
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
اجاره خودرو
/اختصاصی/

تصاویری از نسل جدید هیوندای آزرا بدون استتار منتشر شد +عکس

پرشین خودرو: روز گذشته تصاویر جاسوسی در رسانه ها منتشر شد که چهره بدون استتار «هیوندای آزرا» در نسل جدید را به نمایش می گذاشت.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، چیزی که با انتشار این تصاویر کاملا واضح است، شباهت بسیار زیاد این خودرو به نسل جدید هیوندای سوناتا و پیروی از تغییرات هیوندای و دریافت نسل جدید زبان طراحی این شرکت خواهد بود، هرچند در نسل های گذشته تغییرات زیادی میان هیوندای سوناتا و هیوندای آزرا دیده نمی شد، اما حالا باتوجه به تصاویری که از خودروی نسل جدید هیوندای آزرا بدست آمده است، می توانیم تغییرات و تفاوت های خوبی را میان این خودرو و نسل جدید هیوندای سوناتا شاهد باشیم که باعث شده چهره این خودرو کمی عجیب و غریب، اما جذاب و کارزماتیک به نظر برسد.

 

نسل جدید آزرا


هیوندای آزرا یا گرنجور در بازار کره جنوبی، در حال حاضر نسل ششم خود را سپری می کند و آخرین نسخه آن حدود 3 سال پیش معرفی شده است، حال شرکت خودروسازی هیوندای احساس می کند که وقت طراحی و راه اندازی نسل جدید این خودرو با تغییراتی اساسی و تحولی بزرگ رسیده است تا بازار فروش خود را بهبود ببخشد، به همین منظور شاهد تغییراتی بنیادین نه تنها در چهره آرایی، بلکه در فرم بدنه هم خواهیم بود که درست همانند نسل جدید هیوندای سوناتا یک فرم کوپه اسپرت چهاردرب به خود گرفته است.

 

نسل جدید آزرابا توجه به تصاویر زنده و بدون استتار، مسلما شاهد چهره نهایی این خودرو در نسل جدید خواهیم بود و طی چند ماه آینده باید منتظر معرفی رسمی و ارائه جزییات فنی این خودرو از سوی شرکت خودروسازی هیوندای باشیم. با این وجود می توانیم یک موتور 2.4 لیتری بنزینی چهار سیلندر و همچنین 3 موتور شش سیلندر را برای این خودرو پیش بینی کنیم که برای رسیدن به جزییات آن باید تا معرفی رسمی خودرو از سوی هیوندای صبر کنیم.

 

نسل جدید آزرا

 

نسل جدید آزرا

 

نسل جدید آزرا

 

نسل جدید آزرا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نسل جدید آزرا
نظر بینندگان
!
!
!