سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
9 محصول در سبد پیش فروش ایران خودرو +جزئیات
۰۹:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اجاره خودرو
فردا، مرحله سوم پیش فروش ایران خودرو آغاز می شود؛

9 محصول در سبد پیش فروش ایران خودرو +جزئیات

پرشین خودرو: مرحله سوم پیش فروش محصولات ایران خودرو به منظور پاسخ گویی به نیاز مشتریان از فردا(30 مهرماه جاری) آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازار، پیش فروش برخی از محصولات خود را با موعد تحویل سال ۹۹ انجام می‌دهد.

خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل پژو ۴۰۵ بنزینی اس ال ایکس، سمند ال ایکس سال بنزینی ، سمند ال ایكس با موتور ای اف 7، پژو پارس سال،‌ 206 تیپ 2، پژو ۲۰۶صندوق دار، پارس ال ایكس، دنا پلاس و معمولی با موعد تحویل شهریور و مهرماه سال ۹۹ است.

پیش فروش ایران خودروبر اساس این گزارش، ایران خودرو طرح پیش فروش محصولات خود را با اعمال محدودیت هایی از جمله دارا بودن گواهی نامه، هر کد ملی یک خودرو و خرید نکردن از ایران خودرو و سایپا در ۱۸ ماه گذشته، امکان ثبت نام فقط برای افراد بالای ۱۸ سال و عدم تنظیم صلح نامه به منظور بهره مندی مشتریان واقعی به اجرا گذاشته است.

پیش فروش ایران خودرو


سود مشارکت در پیش فروش محصولات ایران خودرو نیز بسته به نوع محصول از 15.5 تا 17.5 درصد و سود انصراف نیز از 12.5 تا 14.5 درصد متغیر است.

مشتریان می‌توانند برای ثبت نام، ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه 30 مهر ۹۸ به سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!