جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
تنها در این جایگاه، کارت سوخت نامحدود وجود دارد!
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
اجاره خودرو

تنها در این جایگاه، کارت سوخت نامحدود وجود دارد!

پرشین خودرو: درحالی که کارت‌های سوخت جایگاه‌ها، در دو مرحله در میزان سوخت‌گیری محدود شده‌اند و اکنون طبق اعلام وزارت نفت، تنها امکان سوخـتگیری با کارت جایگاه‌ها تا سقف ۲۰ لیتر در هر نوبت وجود دارد، کارت سوخت نامحدود به جایگاه‌های عرضه بنزین راه پیدا کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، وزارت نفت به منظور تشویق مردم به استفاده از کارت سوخت شخصی، ظرفیت سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌داران را از اول شهریورماه در هر نوبت به 30 لیتر کاهش داد.

با توجه به اینکه محدودسازی سوخـت‌گیری با کارت جایگاه‌ها به 30 لیتر نتوانست آنطور که پیش‌بینی می‌شد، مردم را به استفاده از کارت سوخت شخصی ترغیب کند، بار دیگر در میانه مهرماه (16 مهرماه) ظرفیت سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت، به طوری که در هر نوبت فقط به میزان حداکثر 20 لیتر می توان با یک کارت جایگاه، بنزین دریافت کرد.

 

کارت سوخت

 


درحالی که کارت‌های سوخت جایگاه‌های عرضه بنزین، در دو مرحله در میزان سقف قابل سوخت‌گیری در هر نوبت محدود شده و طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، هم‌اکنون در تمامی جایگاه‌ها، با کارت سوخت شخصی در هر نوبت می توان تا 60 لیتر و با کارت سوخت جایگاه‌ها در هر نوبت می توان تنها تا 20 لیتر بنزین دریافت کرد، در برخی جایگاه‌های عرضه، کارت سوخت‌هایی در دست جایگاه‌داران است که چنین محدودیتی در سوخت‌گیری ندارند.

بررسی‌های میدانی خبرنگار تسنیم از یکی از جایگاه‌های عرضه سوخت تهران نشان می‌دهد، متصدیان جایگاه در پاسخ به اینکه چرا با استفاده از کارت جایگاه نصب شده در فلان نازل، بیش از 20 لیتر می توان سوخت‌گیری کرد، اعلام کردند "تنها در این جایگاه، کارت سوخت نامحدود وجود دارد!"

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!