سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۰۹
ایران خودرو افزایش قیمت نداشته است
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۰۹
اجاره خودرو

ایران خودرو افزایش قیمت نداشته است

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: كشورهای جدیدی در لیست همكاری با این مجموعه قرار دارند و این موضوع از سه سال پیش پیگیری شده است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایرنا، عبدالله بابایی در پاسخ به انتقادات مطرح شده مبنی براینكه خودروسازان داخلی دایره تعاملات خود را تنها به چند كشور خاص محدود كرده اند و این كشورها نیز با استفاده از این موضوع هر زمان كه بخواهند صنعت داخلی را تحت فشار قرار می دهند، اظهار داشت: گسترش همكاری با كشورهای جدید از سه سال پیش در شركت ایران خودرو در دست پیگیری بوده و همكاری ما تنها به چند كشور خاص محدود نمی شود.

وی در عین حال از بردن نام این كشورها خودداری كرد و گفت: این موضوع در تولیدات آینده ما نمود پیدا خواهد كرد.

بابایی تصریح كرد: ایران خودرو همواره به سمت تولید محصولات ایرانی حركت كرده است كه از جمله آنها می توان به تولید خودروهای رانا و دنا اشاره كرد كه امسال وارد بازار می شوند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان اینكه پیش از این امكان عرضه چند محصول داخلی در یك سال وجود نداشت، اظهار كرد: این امكان هم اكنون فراهم شده و تا سال 1400 شاهد ورود 10 خودروی جدید به بازار خواهیم بود و اولین محصول در سال 1393 عرضه می شود.

وی همچنین با رد موضوع افزایش قیمت محصولات ایران خودرو گفت: یك درصد افزایش قیمت در محصولات این شركت اعمال شده كه آن نیز بعنوان مالیات بر ارزش افزوده بوده و همچنین افزایش 105 هزار تومانی نیز برای حق بیمه اعمال شده است.

بابایی همچنین موضوع كاهش تولید ایران خودرو از آغاز سال جاری تاكنون را رد كرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!