شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
رشد تولید وانت نیسان با داخلی سازی 90 درصدی
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/ افزایش تولید محصولات زامیاد؛

رشد تولید وانت نیسان با داخلی سازی 90 درصدی

پرشین خودرو: معاون مهندسی شركت زامیاد از افزایش همزمان تولید و داخلی سازی محصولات این شركت در سال رونق تولید خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، اصغر رمضانی افزود: تحریم های ظالمانه علیه كشورمان به ویژه در صنعت خودرو، علی رغم به وجود آوردن مشكلات فراوان برای قطعه سازان، تولید كنندگان و تامین كنندگان این عرصه، فرصتی مهیا ساخت تا صنعتگران داخلی بتوانند با تکیه بر توان داخلی به خودباوری برسند.

وی خاطرنشان كرد: بدین منظور زامیاد به عنوان شرکتی تولید محور، با اجرای برنامه هایی منطبق بر قوانین استاندارد آلایندگی و با برنامه ریزی صورت داده در حوزه های مختلف تولید، توانسته است با تمرکز بر بومی سازی قطعات، میزان عمق داخلی سازی قطعات محصولات خود را افزایش دهد.

 

نیسانرمضانی ادامه داد: هم اکنون بیش از 90 درصد قطعات وانت نیسان بنزینی و 86 درصد نوع دوگانه سوز این محصول، در داخل کشور تولید می شود که امید است با اجرای برنامه های جامع تامین و تولید بتوانیم علاوه بر افزایش کمی و کیفی قطعات داخلی، قطعات وارداتی محصولات سبک تجاری را نیز بومی سازی کنیم.

معاون مهندسی شركت زامیاد در ادامه با اشاره به افزایش تولید این شركت در شش ماهه نخست سال جاری، یادآور شد: در بخش خودروهای سبک، با تولید و عرضه انواع وانت نیسان در بخش بنزینی، دوگانه سوز و دیزل و همچنین وانت پادرا و ریچ، توانسته ایم جزء برترین خودروسازان سبک تجاری کشور قرار گیریم؛ به طوری كه میزان تولید خودرو در این شركت در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 17 درصد افزایش یافته است. ضمن اینكه با برنامه ریزی صورت پذیرفته در بخش طراحی و با ورود نسل جدید وانت پادرا و ریچ، سبد محصولات زامیاد متنوع تر از گذشته خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!