پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
صنعت خودرو تابلوی ارزیابی میزان ضعف و قوت‌های توسعه صنعتی کشور است
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/ عضو كمیسیون صنایع مجلس:

صنعت خودرو تابلوی ارزیابی میزان ضعف و قوت‌های توسعه صنعتی کشور است

پرشین خودرو: عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به تحلیل‌های سطحی از سوی برخی افراد در جامعه علیه صنعت خودرو،‌ خواستار ارایه نقد سازنده از مجاری مناسب و جلوگیری از ایجاد فضای هیجانی شد.

به گزارش پرشین خودرو، محمدرضا نجفی در حاشیه بازدید از خطوط تولید ایران خودرو، ضمن تاكید بر این‌كه خودروسازان نیز باید ظرفیت پذیرش انتقاد و ایجاد بهبود و اصلاح امور خود را داشته باشند گفت: تحلیلگران و افراد نقدكننده صنعت خودرو باید به گونه‌ای عمل كنند كه با برخی جریانات همراه نشده و كار را به صورت اصولی و مبنایی و برای آباد كردن زیرساخت‌های كشور دنبال كنند تا در نهایت مردم، دولت و حاكمیت و همه كسانی كه به نوعی ذی‌نفعان صنعت خودرو هستند از این اقدامات منتفع شوند.

وی افزود: نقدی موثر خواهد بود كه منجربه مخدوش شدن و آسیب دیدن سرمایه‌های مادی،‌ معنوی و انسانی نشده و با كم‌ترین هزینه، بیشترین تاثیر را در بهبود عملكردها داشته باشد. بر خود و دیگران روا نمی داریم بنای تخریب سرمایه‌های موجود در كشور را داشته باشیم بلكه سعی خواهیم كرد تا اجزای متفرق موجود را برای ساختن آینده بهتر در كنار یكدیگر قرار دهیم.

 

ایران خودرونماینده مردم تهران، ری و شمیرانات صنعت خودرو كشور را تابلوی مناسبی برای ارزیابی از میزان ضعف و قوت‌های توسعه صنعتی كشور توصیف كرد و گفت: ایران‌خودرو می‌تواند از كانون‌های خلق ارزش افزوده، ثروت و اعتبار برای كشور باشد و باید بتواند ذی‌نفعان متكثر و متنوع خود را از نتیجه فعالیت خود منتفع كند.

نجفی خاطرنشان كرد: آنچه كه در ادوار گذشته بنابر دلایل محیطی و محاطی در صنعت خودرو اتفاق افتاده بخش قابل توجهی از مطلوبیت‌ها و نیازهای متوازن ذی‌نفعان را فراهم نكرده است و درحال حاضر با وجود سرمایه‌های انسانی و مدیریتی و نیز انگیزه این مجموعه، ضروری است تا با عزم و همتی تعالی‌جویانه و برنامه‌ای زمان‌بندی شده برای دست‌یابی به تحقق انتظارات بر زمین مانده اقدام شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!