چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
رسیدگی مجلس به افزایش تابلوهای تبلیغاتی در جاده‌ها
۱۵:۵۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
اجاره خودرو

رسیدگی مجلس به افزایش تابلوهای تبلیغاتی در جاده‌ها

پرشین خودرو: عضو کمیسیون عمران مجلس از ورود مجلس به رشد بی رویه بیلبوردهای تبلیغاتی در برخی جاده‌ها و خطرات ناشی از آن برای رانندگان خبر داد و گفت‌:به زودی در این ‌باره جلسه‌ای با مسئولان مربوطه برگزار می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، سیداحسن علوی با تاکید بر این‌که مسئله تاثیر منفی تعدد بیلبوردهای تبلیغاتی بر ایمنی در جاده ها از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: به همین دلیل مجلس شورای اسلامی درباره این موضوع توضیحاتی را از مسئولان مربوطه خواسته است و به زودی جلسه ای با همین موضوع برگزار خواهد شد.

 

بیلبورد


وی با تاکید بر مخاطرات ناشی از افزایش تبلیغات در حاشیه جاده‌ها به ویژه در نزدیکی شهرها که بیش‌ترین سوانح رانندگی در آن صورت می‌گیرد، افزود: در بسیاری موارد به موضوع نصب تابلوهای تبلیغاتی در جاده‌ها و نزدیکی شهرها ایراد وارد است و این مهم قطعا از سوی کمیسیون عمران مجلس پیگیری می‌شود.


وی به مثالی در این ‌باره اشاره و تصریح کرد:‌ بیلبوردهای تبلیغاتی در مسیرهای نزدیک به پایتخت مانند محور گرمدره-کلاک که طی سه سال اخیر 500 درصد افزایش یافته است. قطعا در این زمینه باید استانداردی مشخص و از آن تبعیت شود و عدول از آن قابل قبول نیست، از این رو در جلسه مشترکی که با مسئولان سازمان راهداری و حمل و نقل برگزار می‌شود، این موضوع بررسی خواهد شد.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!