چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
«تیبا» جایگزین پراید، و «سمند» جایگزین 405 می شود
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
اجاره خودرو
عضو کمیسیون صنایع مجلس:

«تیبا» جایگزین پراید، و «سمند» جایگزین 405 می شود

پرشین خودرو: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: پس از متوقف شدن خط تولید پراید، تیبا جایگزین آن می‌شود، همچنین سمند یا پرشیا هم جایگزین پژو 405 در خطوط تولید ایران خودرو خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، ولی ملکی، با بیان این مطلب و با اشاره به صحبت‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر توقف خط تولید پراید در ماه‌های آینده به خانه ملت گفت: براساس اخبار رسیده پس از متوقف شدن خط تولید پراید، تیبای ارتقا یافته، جایگزین آن می‌شود.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر سایپا امکانات چندانی ندارد که خودروی دیگری جز تیبا را جایگزین پراید کند، افزود: تیبا از یک سو از نظر قیمتی نزدیک پراید بوده و از سوی دیگر نسبت به پراید خودرویی مطمئن‌تر و ایمن‌تری است.

 

سمند

 

سمند یا پرشیا جایگزین پژو 405 می‌شود

وی در پاسخ به این پرسش که چه خودرویی می‌تواند جایگزین پژو 405 شود؟ اظهار کرد: ایران خودرو می‌تواند سمند یا پرشیا را جایگزین پژو 405 کند، این شرکت مشکلی در تولید خودرو جایگزین ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: برای متوقف کردن خط تولید یک کالا در ابتدای امر باید جایگزین مناسبی برای آن در نظر گرفته شود، بنابراین خودروسازان نیز قطعا زیرساخت‌های لازم برای جایگزین کردن تیبا یا هر خودرویی دیگری را به جای پراید فراهم کرده‌اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که آیا خودروی جایگزین پراید باید قیمتی مشابه داشته باشد؟ ادامه داد: قیمت تیبا به پراید نسبت به سایر خودروها نزدیکتر است در واقع نمی‌توان خودرویی در نظر گرفت که قیمتی کاملا مشابه داشته باشد.
منبع تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
ایرانی
vote
۰
vote
۱۳۹۸/۰۸/۰۴
خر همون خره فقط پالان عوض میشه افرین به خودرو سازان
!
!
!