شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۲ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
فیات برای ۱۰۸هزار خودرو فراخوان داد
۱۴:۱۲ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
اجاره خودرو

فیات برای ۱۰۸هزار خودرو فراخوان داد

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی فیات کرایسلر اعلام کرد ۱۰۸۰۰۰ وانت بار دیزل سوز رم۱۵۰۰ را در آمریکا به خاطر نشت مایع خنک کننده و دریافت گزارش هایی مبنی بر آتش سوزی فراخوانده است.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت خودروسازی فیات کرایسلر اعلام کرد 108000 وانت بار دیزل سوز رم1500 را در آمریکا فراخوانده است. این خودروسازی دلیل فراخوانی را نشت مایع خنک کننده و دریافت گزارش های مبنی بر آتش سوزی و چهار صدمه جزئی اعلام کرد.

این خودروسازی ایتالیایی_آمریکایی اعلام کرد این فراخوان شامل وانت بارهای مربوط به مدل‌های 2014 تا 2019 میشود. شکاف های بسیار ریزی در خنک کننده های سیستم چرخش مجدد گازهای خروجی موتور یافت شده است. کاربران زمانی آسیب دیده بودند که تلاش می کردند آتش محفظه موتور را با دست خاموش کنند.

 

فیات


فیات کرایسلر اعلام کرد به اطلاع مالکان این خودروها می رساند که چه زمانی برای تعمیرات تماس بگیرند. تا آن زمان رانندگان باید سطح مایع خنک کننده را کنترل کنند و در صورت پایین بودن مداوم آن ، تماس بگیرند.

تحقیقاتی که توسط این خودروسازی صورت گرفته نشان می دهد مایع خنک کننده می تواند از طریق این شکاف های ریز خارج شده و در شرایط نادری باعث آتش سوزی موتور شود. این خودروسازی اعلام کرد هیچ تصادفی مربوط به این فراخوانی گزارش نشده است.

این فراخوان مربوط به هیچ کدام از وانت‌بارهای رم1500 نسل جدید و هیچ کدام از وانت‌بار های بنزین سوز نمیشود.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فیاتوانتخودرو
نظر بینندگان
!
!
!