دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
اجاره خودرو

چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران

پرشین خودرو: دکتر فریدون مقدس‌نژاد، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به عنوان چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران در سال ۱۳۹۸ انتخاب شد.

به گزارش پرشین خودرو، دکتر فریدون مقدس‌نژاد عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به پاس سال‌ها تلاش بی‌وقفه علمی و اجرایی در حوزه صنعت قیر و آسفالت کشور از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به عنوان چهره برتر قیر و آسفالت ایران در سال ۱۳۹۸ انتخاب شد.

این عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر و آسفالت و ماشین آلات مورد تقدیر قرار گرفت.

 

فریدون مقدس نژاد


دکتر فریدون مقدس‌نژاد دوره دکتری خود را در رشته مهندسی عمران (گرایش راه و ترابری) از دانشگاه سیدنی استرالیا و فوق دکتری خود را از دانشگاه وسترن سیدنی دریافت کرده است.


وی استاد تمام و مدیر گروه حمل و نقل دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.

وی دارای ۱۲۰ مقاله آی اس آی، ۳۰ مقاله در مجلات معتبر بین‌المللی و علمی پژوهشی داخلی و ۱۸۰ مقاله در کنفرانس‌های معتبر داخلی و خارجی است.

این عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای ۲۳ اختراع ثبت شده داخلی و یک اختراع ثبت شده در کشور آمریکا است.

دکتر فریدون مقدس‌نژاد تاکنون موفق به تالیف ۸ کتاب در زمینه مهندسی راه و راه آهن و سه فصل از کتب معتبر خارجی است. همچنین وی مجری ۱۷ پروژه صنعتی بوده است.

این استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکنون به عنوان پژوهشگر برتر حمل و نقل در سیزدهمین همایش بین‌المللی حمل و نقل ریلی در سال ۱۳۹۰ و پژوهشگر برتر وزارت راه و شهرسازی در دومین همایش دادمان ۱۳۹۶ انتخاب شده است.

همچنین وی ۷۰ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و ۹ پایان‌نامه دوره دکتری را راهنمایی کرده است.

دکتر فریدون مقدس‌نژاد عضو ۶ کمیسیون و شورای تخصصی راه و حمل و نقل در وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران است.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر، وی همچنین در هیات تحریره ۵ مجله علمی و پژوهشی نیز عضو است.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!