سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
تشکیل کمیته راهبری برگزاری میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل
۱۲:۰۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
اجاره خودرو

تشکیل کمیته راهبری برگزاری میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل

پرشین خودرو: در راستای تحقق نهضت ساخت داخل، اولین جلسه کمیته راهبری برگزاری میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل با حضور سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت برگزارشد .

به گزارش پرشین خودرو، مهدی صادقی نیارکی سرپرست معاونت امور صنایع با اشاره به تشکیل این کمیته گفت: در این نشست مهمترین سیاست های راهبردی برای برگزاری میزهای تخصصی در صنایع مهم به ویژه خودرو، برق الکترونیک، لوازم خانگی، ریلی، پتروشیمی، نفت و گاز مورد بررسی قرار گرفت.

وی با تاکید بر برگزاری این کمیته به صورت مستمر خاطر نشان کرد: مقدمات برگزاری میز سوم و چهارم تعمیق ساخت داخل در دو حوزه تخصصی صنایع برق الکترونیک و صنعت خودرو و موتورسیکلت در اواخر آبان ماه و اوایل آذرماه فراهم خواهد شد.

 

صنعت خودرو

 

سرپرست معاونت امور صنایع با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری میزهای آتی تا پایان سال98 افزود: تشکیل میز پنجم با محوریت صنعت لوازم خانگی، میز ششم با محوریت صنعت خودرو و صنایع ریلی و میز هفتم با محوریت حوزه کاتالیست های RFF , RFCC از جمله موضوعاتی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.

به گفته صادقی نیارکی میزهای تخصصی در حوزه داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی، نفت و گاز و همچنین میز تخصصی داخلی سازی قطعات بزرگ در صنعت خودرو از جمله برنامه های است که در ادامه میزهای تخصصی برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان‌کرد: همچنین مقررشد؛مدلی جهت برگزاری میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل در استان ها با هدف بهم رسانی نیازها و توانمندی‌ های صنعتی موجود در هر استان در صنایع مختلف طراحی شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!