سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۵ | ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
توسعه پلتفرم های ایران خودرو با همکاری دانشگاه ها
۰۹:۲۵ | ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
اجاره خودرو

توسعه پلتفرم های ایران خودرو با همکاری دانشگاه ها

پرشین خودرو: ایران خودرو برای توسعه پلتفرم های جدید خود، از همکاری نهادهای علمی و پژوهشی استقبال می کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، جواد نجم الدین مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم چهارمین نمایشگاه نوآوران ایران خودرو که با حضور قائم مقام وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی و مدیران ارشد گروه برگزارشد، با بیان این مطلب گفت: بر روی این پلتفرم ها که در کلاس های بی و دی در دست طراحی و توسعه است، در مدت 10 سال چندین مدل خودرو تولید خواهد شد که نخستین مورد آن در سال 93 خواهد بود.

وی از عزم گروه صنعتی یران خودرو برای بهره مندی از ظرفیت های تحقیقاتی و علمی شرکت، دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی در این حرکت خطیر خبر داد و گفت: این همکاری ضمن کوتاه کردن مسیر رسیدن به هدف، کاهش هزینه و ارتقای طراحی را نیز در پی دارد.

نجم الدین فناوری سوخت را مهم ترین اولویت نوآوری ذکر کرد و ضمن دعوت از مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی برای همکاری در طراحی و توسعه پلتفرم های جدید ایران خودرو، گفت: این گروه صنعتی در جذب علم و فناوری سابقه درخشانی دارد و همکاری ها را با آغوش باز می پذیرد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو کاهش قیمت تمام شده از راه به کارگیری خلاقیت و نوآوری های کارکنان را یک الزام و فناوری های کاهش مصرف سوخت را اولویت نخست استفاده از ایده های کارکنان دانست و گفت: نوآوری از لوازم تولید صادرات محور، خودکفایی، رقابت پذیری و رشد پایدار ملی است و تعلل در به کارگیری این ابزار موثر، مشتریان را دور می کند.

وی تحول اقتصادی حاصل از هدفمندی یارانه ها را از موضوعاتی دانست که بهره گیری از خلاقیت و نوآوری را به منظور تعدیل تنش های ناشی از تحول اقتصادی و پیشگیری از افزایش هزینه ها، ضرورت می بخشد.

نجم الدین کاهش قیمت تمام شده تولید و جهش کیفیت را مهم ترین اهداف ایران خودرو از به کارگیری ایده های خلاق و عدم نوآوری را عامل از بین رفتن بسیاری شرکت ها ذکر کرد و اظهار داشت: جنگ اصلی دنیای امروز جنگ قیمت ها است و چین از همین راه توانسته چندصد میلیارد دلار صادرات حتی به بازار امریکا داشته باشد.

شایان ذکر است در مراسم آغاز به کار نمایشگاه نوآوران ایران خودرو، قائم مقام وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی، مدیران عامل شرکت های گروه صنعتی ایران خودرو، مدیران و مسوولان سایر شرکت های خودروساز، کارشناسان و ایده پردازان ایران خودرو حضور داشتند.

در این مراسم، به رسم دوره های پیشین، از کارکنانی که با ایده های خلاق خود در کاهش هزینه های تولید نقش داشته اند، تقدیر به عمل آمد و قرار شد تا در سال آینده علاوه بر معرفی نام آ وران، کارآفرینان، پژو هشگران و مدیر پروژ ه‌ها ی نمونه هم معرفی شوند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلت فرم
نظر بینندگان
!
!
!