پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۱ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
خودروهای ناقص ایران خودرو صفر می‌شود
۰۹:۴۱ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/مدیرعامل ایران خودرو:

خودروهای ناقص ایران خودرو صفر می‌شود

پرشین خودرو: آمار خودروهای ناقص كف كارخانه ایران خودروكه تكمیل آن ازروزهای ابتدایی خردادماه در دستور كار این خودروساز قرار گرفته نشان می دهد،تاپایان آبان ماه به كمتر از 30 هزار دستگاه و دردی ماه سال جاری به صفر خواهد رسید.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: این موفقیت با همدلی و همراهی زنجیره تامین و تلاش كارگران خطوط تولید بدست آمده است .

وی با اشاره به آهنگ روبه رشد تولید و روند كاهشی خودروهای دارای كسری قطعه اظهارداشت:‌ تجاری سازی محصولات از روزانه 1190 دستگاه درهفته آخر مرداد ماه به 1540 دستگاه در هفته اول آبان ماه رسیده كه این روند افزایشی تولید ادامه خواهد داشت.

 

پارکینگ ایران خودرومدیرعامل ایران خودرو خاطر نشان ساخت : گروه صنعتی ایران خودرواز ابتدای سال جاری تاكنون موفق به تولید 202 هزار و 879 هزار دستگاه انواع خودرو سواری و وانت شده و با توجه به این كه روند تامین و تولید در این خودروساز شتاب گرفته انتظار می‌رود تعداد تولید روزانه تا دی ماه به مرز دوهزار دستگاه برسد.

وی تاكیدكرد : اجرای تعهدات معوق و تحویل خودروها در كوتاه‌ترین زمان ممكن و در نهایت رضایت ذی‌نفعان هدف اصلی گروه صنعتی ایران خودرو است كه تمامی تلاش و همت مجموعه كاركنان این خودروساز در مسیر تحقق این هدف قرار دارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!