یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۰ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
تحویل حدود 50 هزار خودرو به مشتریان در 1 ماه
۱۳:۴۰ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
اجاره خودرو
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خبرداد:

تحویل حدود 50 هزار خودرو به مشتریان در 1 ماه

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از تحویل حدود ۵۰ هزار دستگاه خودرو به مشتریان در مهرماه ۹۸ خبر داد و گفت: با توجه به تاکید مدیریت ارشد گروه اجرای سیاست عرضه مستمر محصولات و تسریع در تحویل خودروهای معوق در سایپا با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، حسین كاظمی با تکذیب برخی اظهارات و نقل قول‌ها در خصوص کاهش عرضه خودروسازان در روزهای اخیر، افزود: اینگونه اظهارات یا ناشی از ناآگاهی این افراد است یا ناشی از تلاش برای ایجاد جو روانی در افکار عمومی در جهت اهدافی خاص، چرا که در صنعت خودرو هیچ سودی در کاهش عرضه محصولات به بازار وجود ندارد و برای هر تاخیر باید جریمه به مشتریان پرداخت شود.

وی همچنین به پاسخ‌گویی كامل به همه تعهدات مربوط به سال ۹۷ اشاره كرد و گفت: در حال حاضر تیم جدید مدیریتی سایپا تلاش می‌كند با تسریع در تحویل خودروهای قابل تولید، تعهدات بر جای‌مانده از گذشته که به دلیل بی‌تدبیری‌های قبلی صورت گرفته است را روزبه‌روز كاهش دهد.

 

خودرووی افزود: اجرای برنامه تولیدی عبور مستقیم و نهضت تکمیل‌کاری خودروهای ناقص در سطح گروه خودروسازی سایپا زمینه بهبود شرایط این مجموعه در زمینه تحویل به مشتریان را فراهم كرده است.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در پایان تاکید کرد: رویه كنونی را با هدف كاهش فاصله میان قیمت كارخانه و بازار، از بین بردن التهابات قیمتی و خروج كنترل قیمت‌ها از دست واسطه‌ها ادامه خواهیم داد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!