پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
افزایش آلودگی هوای کلانشهرها تا آخر هفته
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
اجاره خودرو

افزایش آلودگی هوای کلانشهرها تا آخر هفته

پرشین خودرو: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اعلام اینکه جنوب کشور امروز و فردا بارانی است، گفت: تا آخر هفته شاهد افزایش آلودگی هوا در کلانشهرها خواهیم بود.

به گزارش پرشین خودرو، صادق ضیائیان افزود: از امروز تا پایان هفته در اغلب مناطق واقع در نیمه شمالی کشور جوی آرام و پایدار حاکم است و از این رو در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها، غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: امروز شنبه در برخی نقاط استان های فارس، بوشهر، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، غرب یزد، جنوب اصفهان، جزایر واقع در شرق خلیج فارس و تنگه هرمز و فردا یکشنبه در برخی نقاط هرمزگان، سیستان و بلوچستان، نیمه جنوبی کرمان، جنوب فارس، جنوب بوشهر و جزایر واقع در شرق خلیج فارس و تنگه هرمز رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

 

آلودگی هوابه گفته ضیائیان، امروز شدت بارش ها در هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب شرق فارس خواهد بود.

وی افزود: هوای تهران از امروز تا چهارشنبه صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و در بعضی ساعات غبار آلود پیش بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت امروز به ترتیب ۱۸ و ۹ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

ضیائیان گفت: شهر کرد امشب در خنک ترین ساعات دمای منفی ۵ درجه را تجربه خواهد کرد که از فردا به منهای ۶ درجه نیز خواهد رسید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!