پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
نهایی شدن 120 میلیون یورو قرارداد داخلی سازی قطعات خودرو
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
اجاره خودرو
رئیس سازمان گسترش مطرح کرد:

نهایی شدن 120 میلیون یورو قرارداد داخلی سازی قطعات خودرو

پرشین خودرو: رئیس هیئت عامل ایدرو گفت: در سال جاری میزان 120 میلیون یورو قرارداد قطعات داخلی سازی قطعات خودرو نهایی شده است.

به گزارش پرشین خودرو، محمد باقر عالی، با بیان این مطلب گفت: راهبرد نهضت داخلی ساز داخلی سازی دستیابی به 10 میلیارد دلار در پایان سال 1400 است.

رئیس هیئت عامل ایدرو با ابیان اینکه این برنامه کلان دارای زیر پروژه‌های اجرایی مختلفی است و به دقت و جدیت در حال اجرا و پیگیری است، تصریح کرد: علاوه بر خودرو در هشت حوزه دیگر صنعت هم این برنامه وجود دارد و تلاش می شود گام به گام با به هم رسانی قابلیت ها و توانمندی های صنایع فناورانه و صنایع نیاز محور فرایند گسترش داخلی سازی به نتیجه برسد.

 

عالی


به گفته عالی، بهم رسانی های متقابل واحدهای صنعتی و شرکت های فناور، در وزارت صنعت، معدن و تجارت از طرف مرکز ساخت داخل پیگیری و تبدیل به قرارداد می شود و امید می رود پس از تکمیل ساخت این قطعات و نصب شدن روی محصولات داخلی شاهد کاهش قیمت خودرو باشیم .

رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حاشیه افتتاح چهاردهمین نمایشگاه قطعات خودرو در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به سال رونق تولید و برنامه های عملیاتی مورد تاکید مقام معظم رهبری برای نهضت داخلی سازی گفت: قرار بود میز سوم نهضت داخلی سازی در تبریز با اختتامیه نمایشگاه ربع رشیدی در تبریز برگزار شود که با توجه به زلزله شهرستان میانه به زمان دیگری موکول شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!