سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
تولید ۵۴ هزار خودرو از سوی گروه پارس خودرو تا پایان مهر
۱۱:۲۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
اجاره خودرو

تولید ۵۴ هزار خودرو از سوی گروه پارس خودرو تا پایان مهر

پرشین خودرو: بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید ۵۴ هزار و ۷۱۵ دستگاه خودرو از سوی گروه پارس خودرو از ابتدای امسال تا پایان مهر ماه است.

به گزارش پرشین خودرو،  بر اساس آمارهای سامانه یاد شده، در نیمه نخست امسال دو هزار و ۹۲۰ دستگاه خودرو از گروه رنو در این شرکت تولید شد.

با توجه به اینکه تا پایان مرداد ماه نیز همین رقم برای تولیدات گروه رنو ثبت شده بود، نشان می دهد هیچ محصولی از این گروه در شهریورماه و مهرماه تولید نشد.


در این مدت، تولید گروه برلیانس در پارس خودرو به ۱۹۳ دستگاه رسید، همچنین ۵۱ هزار و ۵۶۶ دستگاه خودرو از خانواده X100 (پراید ۱۳۱) و ۳۶ دستگاه از گروه Q200 (کوئیک) در آمار هفت ماهه تولیدات پارس خودرو به چشم می خورد.

 

برلیانس


آمار تولید مهرماه

از مجموع خودروهای تولیدی این گروه در هفت ماهه امسال، ۶ هزار و ۶۴۸ دستگاه خودرو در مهرماه تولید شد که شامل تولید ۱۰۹ دستگاه خودروی برلیانس، ۶ هزار و ۵۰۸ دستگاه پراید ۱۳۱ و ۳۱ دستگاه خودروی کوئیک است.

سامانه کدال همچنین به تولید نشدن خودروهای ریچ P27‌ و ون دولوکس در شرکت پارس خودرو از ابتدای امسال اشاره دارد، این در حالی است که از حدود یک سال و نیم پیش تولید خودروی ریچ به شرکت زامیاد منتقل شده است.

منبع: ایرنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!