سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
تاکید لاریجانی بر توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شرکت‌های داخلی
۱۳:۳۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
اجاره خودرو

تاکید لاریجانی بر توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شرکت‌های داخلی

پرشین خودرو: رئیس مجلس شورای اسلامی بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن در دو بخش خرد و کلان برای تامین مالی از طریق اتحادیه شرکت های داخلی و فاینانس تاکید کرد.

به گزارش پرشین خودرو،  صبح امروز (چهارشنبه، ۲۲ آبان ماه) سعید رسولی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و معاونان وی با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کردند.


لاریجانی در این نشست با اشاره به حجم بالای نقدینگی در کشور، گفت: پروژه های ملی و استانی راه آهن باید شفاف و روشن باشد تا مردم برای سرمایه گذاری در این پروژه ها انگیزه پیدا کنند.

 

لاریجانی


رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن تاکید کرد و افزود: طرح های راه آهن جمهوری اسلامی ایران باید در دو سطح خرد و کلان تقسیم بندی شود که در پروژه های خرد از منابع داخلی و در پروژه های کلان از تشکیل اتحادیه بین چند شرکت داخلی و یا فاینانس استفاده شود.

رسولی در این دیدار گزارشی از عملکرد راه آهن جمهوری اسلامی ایران ارائه و با بیان این که ورودی واگن به ناوگان حمل و نقل ریلی در سال جاری نسبت به سال گذشته ۹۳ درصد افزایش یافته است، گفت: حدود ۶۰ درصد قطعات لوکوموتیوها در داخل کشور ساخته می شوند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!