سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
طرح راهداری زمستانی از اول آذر آغاز می‌شود
۱۵:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
اجاره خودرو

طرح راهداری زمستانی از اول آذر آغاز می‌شود

پرشین خودرو: معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز طرح راهداری زمستانی از اول آذر، گفت: در حال حاضر 650 باب راهدارخانه ثابت در سطح جاده‌های کشور داریم، ضمن آنکه 50 باب راهدارخانه هم به صورت موقت در طرح راهداری زمستانی به آن اضافه می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو،  عبدالهاشم حسن‌نیا، ‌‌با اشاره به اینکه طرح راهداری زمستانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از اول آذرماه آغاز می‌شود، اظهار داشت: طرح راهداری زمستانی به صورت هماهنگ در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای افزود: البته در حال حاضر هم به دلیل برف و بارندگی‌ که اخیراً‌ در کشور داشتیم، راهداران تلاش کردند مشکلی از نظر تردد در جاده‌ها برای مسافران رخ ندهد.


وی با اشاره به استقرار و آماده‌باش راهداران در راهدارخانه‌ها اظهار داشت:‌ از ابتدای آذرماه تجهیزات و ادوات راهداری زمستانی به صورت هماهنگ در کشور آماده می‌شود.

 

راهداریمعاون وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: با توجه به پیش‌بینی‌‌ بارندگی‌های بیشتر در سال جاری، امیدواریم خدمات مناسبی به خودروها در جاده‌ها ارائه شود و با همکاری راهداران تلاش‌گر، انسداد جاده نداشته باشیم و یا کمترین انسداد رخ دهد، ضمن آنکه ایمنی سیر مسافران فراهم شود.

حسن‌نیا یادآور شد: در حال حاضر 650 باب راهدارخانه ثابت در سطح جاده‌های کشور داریم، ضمن آنکه 50 باب راهدارخانه هم به صورت موقت در طرح راهداری زمستانی به آن اضافه می‌شود.

‌معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آماده‌سازی ماشین‌آلات راهداری‌، اضافه کرد: آنچه مهم است این است که بتوانیم امکانات و تجهیزات لازم را به ادوات راهداری خود اضافه کنیم.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار داشت: پس از نوروز 98 تعداد 50 دستگاه ماشین آلات به ادوات و ماشین آلات راهداری فعلی اضافه کردیم که شامل بیل مکانیکی و گریدر است تا بدین ترتیب پتانسیل این ماشین آلات راهسازی و راهداری ‌افزایش داد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!