دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۴۳ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
تولید تایر در نیمه نخست سال 4درصد رشد داشت
۱۰:۴۳ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اجاره خودرو

تولید تایر در نیمه نخست سال 4درصد رشد داشت

پرشین خودرو: سخنگوی انجمن صنفی تایر ایران اعلام کرد:‌در نیمه نخست امسال ۲۳ میلیون و ۵۸۶ هزار و ۲۳۹ حلقه انواع تایر در کشور تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال چهار درصد رشد داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، مصطفی تنها گفت: وزن تولیدات یاد شده ۱۳۷ هزار و ۸۱۵ تن بود که از نظر وزنی در مقایسه با ۶ ماه نخست پارسال پنج درصد کاهش داشته است.

وی، افزایش حلقه ای و کاهش وزنی را به معنای تولید کمتر تایر سنگین و تولید بیشتر تایرهای سبک عنوان کرد.

 

تایر

 

این مقام صنفی خاطر نشان کرد: در نیمه نخست امسال هشت میلیون و ۵۰۰ هزار حلقه تایر سواری به وزن ۵۹ هزار و ۳۷۷ تن، ۶۶۶ هزار و ۵۷۷ حلقه تایر وانتی به وزن ۱۰ هزار و ۱۲۱ تن، ۳۳۸ هزار و ۵۷۷ حلقه تایر باری و اتوبوسی به وزن ۲۳ هزار و ۵۱۸ تن، ۱۰۵ هزار و ۷۹۹ حلقه تایر کشاورزی سبک به وزن هزار و ۴۳۰ تن و ۹۰ هزار و ۴۳۷ حلقه تایر کشاورزی سنگین به وزن هفت هزار و ۲۸ تن تولید شد.


سخنگوی انجمن صنفی تایر ایران ادامه داد:‌ در این مدت همچنین ۱۷ هزار و ۲۰۱ حلقه تایر راه سازی و صنعتی به وزن هزار و ۸۰۱ تن، ۵۷۵ هزار و ۴۹۳ حلقه تایر دوچرخه به وزن ۴۹۶ تن، یک میلیون و ۹۹۷ هزار و ۹۹۱ حلقه تایر موتور به وزن پنج هزار و ۵۳۲ تن، ۷۹۴ هزار و ۹۳۱ حلقه تیوب خودرو به وزن هزار و ۹۲۴ تن، چهار میلیون و ۹۰۸ هزار و ۴۲۹ حلقه تیوب دوچرخه و موتور به وزن هزار ۹۲۵ تن و ۲ میلیون و ۱۵۳ هزار و ۹۷۱ حلقه سایر محصولات (مثل تایر فرقون، اسکوتر، نوار نقاله و غیره) به وزن چهار هزار و ۷۰۶ تن تولید شد.

وی گفت:‌ در مدت یاد شده کاهش تولید تایرهای باری و اتوبوسی بایاس، همچنین کاهش تولید تایرهای دوچرخه، راهسازی و صنعتی در مقایسه با مدت مشابه پارسال به ثبت رسید.

منبع: ایرنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تایرتولید تایر
نظر بینندگان
!
!
!