جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۳۵ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
توسعه حمل‌و‌نقل عمومی با درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین
۱۳:۳۵ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اجاره خودرو

توسعه حمل‌و‌نقل عمومی با درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین

پرشین خودرو: عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین در کشور یک ضرورت اقتصادی است، گفت: درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین باید صرف توسعه حمل و نقل عمومی شود.

به گزارش پرشین خودرو، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران، درباره افزایش نرخ بنزین در کشور اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این مسأله یک ضرورت اقتصادی به شمار می‌رود چون قیمت بنزین تاکنون واقعی نبوده است.


وی افزود: در صورتی که درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین صرف نوسازی ناوگان حمل و نقل و توسعه آن شود، بسیار موثر خواهد بود، ولی قرار دادن آن در اختیار خانواده‌ها در قالب پول نقد، زیبنده نیست و باید راهکارهای دیگری را برای تقویت شرایط اقتصادی خانواده‌ها در نظر داشت.

 

ناهید خداکرمی


این عضو شورای شهر تهران بیان داشت: جوانان بسیاری در کشور به دنبال شغل هستند و گسترش صنایع می‌تواند در کمک به آنها بسیار موثر باشد و به نظرم دولت باید تمهیداتی در این راستا بیندیشد.

خداکرمی با اشاره به اینکه در حال حضار نگرانی در مورد چگونگی گسترش چتر حمایتی برای اقشار آسیب‌پذیر داریم، گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اگر به جای دولت بودم، قیمت بنزین را 5000 تومان در نظر می‌گرفتم؛ چراکه هنوز هم این قیمت واقعی نیست، ولی در کنار این موضوع باید چتر تامین اجتماعی و موضوع حقوق و دستمزد نیز نسبت به تورم رشد کند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!