شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
امضای قرارداد 126 میلیاردی ایران خودرودیزل و قرارگاه خاتم
۱۵:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اجاره خودرو
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خبر داد:

امضای قرارداد 126 میلیاردی ایران خودرودیزل و قرارگاه خاتم

پرشین خودرو: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء گفت: امروز قرارداد تولید 150 دستگاه کامیون بین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا و ایران‌خودرو دیزل به ارزش 126 میلیارد تومان به امضا رسید که این خودروها در گام اول در خط آهن چابهار - زاهدان به کار گرفته می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، ظهر امروز قرارداد تولید 150 دستگاه کامیون بین ایران‌خودرو دیزل و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء به امضا رسید. در این مراسم که در محل ساختمان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء برگزار شد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اظهار داشت:‌ این قرارداد فازبندی شده است که در فاز اول 150 دستگاه، فاز دوم نیز 150 دستگاه و تا 700 دستگاه کامیون ادامه دارد، اما فعلا برای فازهای اول و دوم تفاهم‌نامه امضا کردیم.

سعید محمد افزود: رقم قرارداد 150 دستگاه کامیون 126 میلیارد تومان تعیین شده است.

 


فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ادامه داد: تلاش کردیم در سال رونق تولید و توجه به تولید داخل طبق فرموده مقام معظم رهبری با توجه به توانمندی‌های ایران‌خودرودیزل در حوزه بومی‌سازی از این ظرفیت استفاده کنیم و کمک شایانی به صنعت خودروسازی داخل انجام شود.

محمد تأکید کرد: این کامیون‌ها برای اجرای پروژه‌های قرارگاه خاتم خصوصاً در خط‌ آهن چابهار - زاهدان به کار گرفته می‌شود و بخشی از طرح یک کمربند یک جاده مطرح شده از سوی کشور چین است و عملاً سهم بزرگی از ترانزیت جهانی را به خود اختصاص می‌دهد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء افزود: تحویل این کامیون‌ها از بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا اوایل اسفند امسال ادامه دارد.

منبع: فارس

نظر بینندگان
!
!
!