سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
بررسی اختصاص سهمیه سوخت به خودرو‌های فرسوده
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اجاره خودرو

بررسی اختصاص سهمیه سوخت به خودرو‌های فرسوده

پرشین خودرو: نحوه اختصاص سهمیه سوخت به خودرو‌های فرسوده در کارگروهی در حال بررسی است و نتایج آن به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، امیر وکیل‌زاده درباره اختصاص سوخت به خودرو‌های فرسوده افزود: برخی قوانین از جمله قانون هوای پاک محدودیت‌هایی را برای این خودرو‌ها ایجاد کرده است، اما درصددیم کارت سوخت برای این خودرو‌ها نیز صادر شود.


وی تاکید کرد: هم‌اکنون حدود ۵۰۰ هزار خودروی فرسوده در کشور وجود دارد که اختصاص سوخت به این خودرو‌ها در کارگروهی در حال بررسی است.

 

سهمیه بنزین


وکیل‌زاده همچنین درباره تعداد ثبت‌نام‌های انجام‌شده برای دریافت کارت هوشمند سوخت گفت: با وجود اطلاع‌رسانی شرکت ملی پخش از مدت‌ها قبل در این باره، ثبت‌نام در روز‌های اخیر افزایش یافته است و اگر ثبت‌نام‌های قبلی را نیز به این تعداد اضافه کنیم، هم‌اکنون ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار ثبت‌نام کارت سوخت انجام شده که از این تعداد، برای ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر کارت صادر شده و صدور کارت‌های باقی‌مانده نیز در دست اجراست.


مدیرعامل شرکت ملی پخش تاکید کرد: سهمیه افرادی که کارت سوخت ندارند برای ۶ ماه قابل ذخیره است و این افراد به محض دریافت کارت سوخت، می‌توانند از سهمیه خود استفاده کنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!