جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
سهمیه‌بندی بنزین تاکسی‌ براساس پیمایش باشد
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اجاره خودرو

سهمیه‌بندی بنزین تاکسی‌ براساس پیمایش باشد

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اعلام کرد که سهمیه بندی بنزین رانندگان تاکسی باید بر مبنای پیمایش آنها محاسبه شود.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا قنادان، با بیان اینکه خوشبختانه دولت با افزایش 50 لیتری بنزین برای رانندگان تاکسی دوگانه سوز موافقت کرده است، گفت: بر همین اساس بنزین سهمیه‌ای برای رانندگان تاکسی دوگانه سوز 250 لیتر و برای تاکسی‌های معمولی 400 لیتر خواهد بود.

 

سهمیه بنزین


وی با بیان اینکه معتقدیم که سهمیه بندی بنزین برای رانندگان تاکسی باید بر اساس یک نظام عادلانه و بر مبنای پیمایش باشد، تصریح کرد: اگر راننده تاکسی فعال باشد قطعا 250 لیتر برای فعالیت وی کم است و باید افزایش یابد و در عین حال رانندگانی داریم که یا فعال نیستند و یا در سازمان‌های دولتی فعالیت می‌کنند که برای آنها نیز این میزان سهمیه بسیار زیاد است.


وی با بیان اینکه ممکن است زمینه سوءاستفاه از تاکسی‌ها با این شیوه سهمیه بندی فراهم شود، گفت: ما معتقدیم که سهمیه بندی بنزین تاکسی‌ها می‌بایست بر اساس پیمایش باشد و شهرداری تهران این آمادگی زیرساختی را دارد که پیمایش تاکسی‌ها را محاسبه کند تا بر اساس آن بنزین به رانندگان تاکسی تخصیص داده شود.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!