چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۵ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
واریز مابه‌التفاوت قیمت بنزین به کارت سوخت ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی
۱۳:۰۵ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اجاره خودرو
مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد:

واریز مابه‌التفاوت قیمت بنزین به کارت سوخت ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی

پرشین خودرو: وزارت نفت معادل تفاوت قیمت بنزین یارانه‌ای و نیمه‌یارانه‌ای را بصورت اعتبار در کارت بانکی ناوگان حمل‌ونقل عمومی، وانت بارها و پیک‌های موتوری قرار ‌می‌دهد که این اعتبار فقط برای خرید سوخت قابل برداشت است.

به گزارش پرشین خودرو، شهرام رضایی مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در هفتمین جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار کشور که در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: این تصمیم طبق مصوبه اخیر دریافتی برای سهمیه بنزین بوده است و وزارت نفت به محض دریافت اطلاعات این ناوگان که توسط وزارت کشور مورد تایید قرار گرفته است، این اعتبار را به شماره حساب ناوگان حمل و نقل عمومی، وانت بارها و پیک‌های موتوری دارای مجوز واریز نماید که فقط در جایگاه های سوخت قابل برداشت است.

 

بنزین


وی با اشاره به اینکه این امکان برای تاکسی های اینترنتی، آژانس های شهری(تاکسی تلفنی) و سرویس مدارس نیز امکان پذیر است، تصریح کرد: البته هر کدام از این گروه‌ها متولی خاص خود را دارد، به عنوان نمونه در مورد سرویس مدارس وزارت آموزش و پرورش این پایش را انجام خواهد داد و تایید را وزارت کشور انجام و در اختیار وزارت نفت برای اقدام قرار می دهد.


مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در مورد رانندگان خودروهای مسافربری نیز اضافه کرد: به دلیل اینکه مسافربرهای شخصی از ابتدای ماه جاری سهمیه کامل به همراه سهمیه هفت روز ماه قبل را در کارت سوخت خود دریافت کرده اند، مشکل خاصی از بابت پیمایش نباید داشته باشند.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: سهمیه اضافه ای نیز برای خودروهای دوگانه سوز درخواست شده بود که سهمیه تاکسی های دوگانه سوز از ابتدای این ماه از ۲۰۰ به ۲۵۰ لیتر افزایش یافته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!