دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
افزایش 20 درصدی عرضه گاز مایع توسط وزارت نفت
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
گرندکس
در هفتمین جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار اعلام شد:

افزایش 20 درصدی عرضه گاز مایع توسط وزارت نفت

پرشین خودرو: در هفتمین جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار کشور بر افزایش 20 درصدی عرضه گاز مایع توسط وزارت نفت تاکید و مقرر شد موضوع تامین سوخت ناوگان حمل و نقل نیز در کارگروه ویژه هدفمندی مصرف سوخت کشور مورد بررسی بیشتری قرار بگیرد.

به گزارش پرشین خودرو، جلسه هفتم فوق العاده ستاد تنظیم بازار امروز یکشنبه با حضور قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی برگزار شد.

در این جلسه تکالیف محوله به دستگاه‌ها در خصوص رصد و پایش وضعیت بازار از لحاظ تامین و قیمت کالاها به خصوص پس از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت.

 

ستاد تنظیم بازار


ارگان‌های مختلف و دستگاه های نظارتی از جمله سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی و بازرسی اتاق اصناف ایران گزارش‌هایی در این خصوص ارایه دادند و نماینده وزارت کشور در خصوص موضوع رصد و پایش بازار در استان‌های سراسر کشور نیز گزارش خود را ارایه داد که برآیند گزارشات ارایه شده از وضعیت مناسب بازار از لحاظ تامین کالاها و قیمت آن‌ها حکایت داشت.


در این جلسه موضوع تامین سوخت ناوگان حمل و نقل نیز مورد بررسی قرار گرفت و تاکید شد که مشکلات این بخش در کارگروه ویژه‌ای متشکل از وزارت کشور، وزارت نفت و سازمان برنامه و بوجه با حضور نماینده ویژه ستاد تنظیم بازار مورد بررسی بیشتری قرار بگیرد.

نماینده شرکت نفت نیز در این جلسه تاکید کرد که با دریافت لیست این ناوگان، سریعاً نسبت به واریز مابه‌التفاوت نرخ قیمت سوخت یارانه‌ای و نیمه یارانه‌ای در بخش های مختلف از جمله وانت بار، آژانس های تلفنی و ... اقدام خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!