شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
پروازهای بین ایران و عراق افزایش یافت
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اجاره خودرو

پروازهای بین ایران و عراق افزایش یافت

پرشین خودرو: دبیر انجمن شرکت‌‌های هواپیمایی با بیان اینکه در ناآرامی‌های عراق، پروازهای ایران به این کشور هیچگاه متوقف نشد، گفت: با کاهش ناآرامی‌ها در عراق پرواز شرکت‌های هواپیمایی هم به مقصد عتبات در حال افزایش است.

به گزارش پرشین خودرو، مقصود اسعدی سامانی اظهار داشت: تا پیش از این به دلیل ناآرامی‌هایی که در کشور عراق رخ داد، پروازهای عتبات شرکت‌های هواپیمایی ایرانی تا اندازه‌ای کاهش یافت، اما اصلاً متوقف نشد.


وی ادامه داد: در حال حاضر نیز پروازهای عتبات توسط شرکت‌های هواپیمایی داخلی کماکان در حال انجام است، اما پیش از این برخی از شرکت‌های هواپیمایی به دلیل ناآرامی های کشور عراق و کاهش تقاضای سفر، پروازهای خود را به این کشور کاهش داده و یا متوقف کرده بودند، ‌اما کل پروازهای ما به عراق متوقف نشده بود.

 

فرودگاه نجف


دبیر انجمن شرکت‌ های هواپیمایی با بیان اینکه در حال حاضر پرواز‌ها طبق روال به عتبات در حال انجام است، گفت: البته با کاهش ناآرامی‌های عراق پروازها کمی افزایش یافته است، ‌در حال حاضر پروازهای عتبات بیشتر به صورت چارتری کاروان‌ها و سازمان حج و زیارت طبق برنامه قبلی به عراق‌ است.

پیش از این و به دلیل بروز ناآرامی‌ها در کشور عراق، تقاضای سفرهای عتبات کاهش یافت ضمن آنکه پیش از این وزارت امور خارجه نیز اعلام کرده بود مسافران عتبات تا کاهش ناآرامی‌های عراق، سفر به این کشور را متوقف کنند اما پروازها به عراق انجام می‌شد ولی کاهش یافته بود و هیچ وقت پروازهای ایران به عراق قطع نشد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
عراقایرانپرواز
نظر بینندگان
!
!
!