شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
حمایت از تولید در صنعت خودرو، ضرورت ملی است
۱۴:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اجاره خودرو
فرمانده حوزه بسیج گروه سایپا:

حمایت از تولید در صنعت خودرو، ضرورت ملی است

پرشین خودرو: فرمانده حوزه بسیج 503 امام حسن مجتبی(ع) گروه خودروسازی سایپا گفت: رسانه‌های ارزشی كشور به تأسی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، از تولید ملی در صنعت خودرو حمایت كنند.

به گزارش پرشین خودرو، داود حسین‌زاده افزود: صنعت خودرو به‌عنوان یك بخش مهم و تأثیرگذار در اقتصاد كشور محسوب می‌شود و در یك‌سال اخیر، طرح‌های ماندگاری در حوزه بومی‌سازی و تكیه بر توانمندی‌های داخلی در این صنعت صورت گرفته است.


وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تأكید مقام معظم رهبری بر ضرورت شناسایی و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی در حوزه صنایع كشور تصریح كرد: نام‌گذاری سال جاری به‌نام رونق تولید و تأكید مستمر معظم‌له بر حمایت از صنایع و كارخانجات تولید كالای ایرانی، باید به‌عنوان شاخصه عملكرد رسانه‌های ارزش‌مدار كشور در مواجهه با صنایع مورد توجه قرار گیرد.

 

صنعت خودرو

 


حسین‌زاده خواستار پرهیز از نگاه جناحی و سیاسی به صنایع به‌ویژه خودروسازی شد و با انتقاد از برخی هجمه‌ها علیه صنعت خودرو در رسانه‌های ارزشی كشور، گفت: در حمایت از فعالیت كاركنان ایرانی در بخش تولید به‌ویژه در صنعت خودرو، ضمن شكل‌دهی به رویكرد ملی و كلان، باید از كشاندن منازعات سیاسی و جناحی به این بخش پرهیز كنیم.

فرمانده حوزه بسیج سایپا افزود: همان‌گونه كه رهبر معظم انقلاب تأكید دارند، رونق تولید و فعالیت مؤثر كارخانه‌های كشور به‌ویژه در بخش خودروسازی باتوجه به اشتغال حجم بالای نیروی انسانی و زنجیره تأمین بسیار گسترده و سراسری، نقش بی‌بدیلی بر تولید ناخالص داخلی داشته و در صورت اجرای صحیح مأموریت‌های تولیدی، می‌تواند زمینه رشد اقتصادی كشور و ارزش پول ملی را فراهم كند.

وی با اشاره به فعالیت بخش زیادی از نیروهای بسیجی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی كشور اظهاركرد: این افراد همواره با پیروی از فرامین رهبری و گام‌نهادن در مسیر سیاست‌های كلان نظام جمهوری اسلامی، برای رونق تولید در كشور تلاش كرده‌اند.

حسین‌زاده خواستار توجه جدی رسانه‌ها به‌ویژه مطبوعات و روزنامه‌نگاران ارزشی به صنعت خودرو شد و گفت: همان‌گونه كه نیروهای ارزشی در همه عرصه‌ها پیشرو بوده و الگو و سرمشق آحاد جامعه محسوب می‌شوند، بی‌تردید پرهیز از هرگونه فضاسازی منفی بر علیه صنعت خودرو و تلاش جهت ایجاد محیط مساعد در جامعه رسانه‌ای كشور برای ایجاد آرامش در فعالیت‌های تولیدی امری است كه مسئولیت آن متوجه رسانه‌های ارزش‌مدار، مسئولیت‌پذیر و دلسوز كشور است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!