چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
تخصیص بلیت رایگان مترو و اتوبوس به دانشجویان
۱۵:۵۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اجاره خودرو

تخصیص بلیت رایگان مترو و اتوبوس به دانشجویان

پرشین خودرو: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از احتمال رایگان شدن بلیت مترو و اتوبوس برای دانشجویان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، حجت نظری، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، درباره زمان ارائه کارت بلیت رایگان مترو و اتوبوس به سربازان اظهارداشت: کارهای اجرایی برای این کارت‌ها در حال تکمیل است که بزودی نهایی خواهد شد.

وی افزود: تا قبل از پایان آذر و به عبارتی طی دو هفته دیگر کارت بلیت‌های رایگان در اختیار سربازان قرار می‌گیرد و این افراد می‌توانند به مدت یک سال از این کارت‌ها بهره‌مند شوند.

 

بلیت مترو


عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ادامه داد: این کارت‌ها 300 هزار تومان اعتبار داشته و 80 درصد مبلغ آن از سوی مدیریت شهری تامین خواهد شد و مابقی آن را نیز نیروهای مسلح پرداخت می‌کند.


نظری خاطر نشان کرد: در فاز نخست ارائه کارت‌های بلیت الکترونیک بیش از 2 هزار سرباز از بهره‌مند خواهند شدکه فعلا سقف هر کارت 300 هزار تومان در نظر گرفته شده و ممکن است پس از اتمام اعتبار امکان شارژ مجدد نیز برای کارت‌ها در نظر گرفت.

وی خاطر نشان کرد: ارائه کارت بلیت رایگان مترو و اتوبوس به دانشجویان از برنامه‌های بعدی است که مورد توجه شورای شهر قرار دارد و آن را پیگیری می‌کنیم.
 

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!