شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
بنزین 3 هزار تومانی سهمیه آمبولانس‌های اورژانس
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
اجاره خودرو

بنزین 3 هزار تومانی سهمیه آمبولانس‌های اورژانس

پرشین خودرو: قائم‌مقام سازمان اورژانس کشور گفت: برای ما سهمیه ۵۰۰ لیتری در ماه با قیمت 3 هزار تومان در نظر گرفته‌اند؛ اگر قرار بود قیمتش ۳ هزار تومان باشد چرا دیگر سهمیه در نظر گرفته شده است.

به گزارش پرشین خودرو، مجتبی سیف قائم مقام سازمان اورژانس کشور در جلسه تشریح طرح زمستانی پلیس راهور ناجا، گفت: در شش ماه اول امسال نسبت به سال گذشته شاهد رشد ۶ تا ۸ درصدی در حوزه مصدومین هستیم.

وی افزود کل حوادث مرتبط با حوزه حمل و نقل حدود ۴۸۰ هزار مورد بوده است و ماموریت‌های غیر تصادفی هم ۴۰۰ هزار مورد بوده است.

 

اورژانس


قایم مقام سازمان اورژانس کشور گفت: مأموریت‌های ناشی از بیماری هم بیش از یک میلیون بوده است و به طور کلی ما در شش ماهه اول سال ۲ میلیون مأموریت انجام داده ایم.


سیف خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از هزار پایگاه شهری فعال شده اند و این در حالی است که پایگاه های اورژانس هوایی هم به ۴۴ مورد رسیده است.

وی درخصوص پایگاه های موتوری اورژانس هم گفت: این عدد افزایش یافته است و به بیش از ۳۰۰ پایگاه موتورلانس در ۶ ماهه اول امسال رسیده‌ایم.

سیف به موضوع افزایش قیمت سوخت اشاره کرد و گفت: این موضوع باعث ایجاد مشکل برای سازمان اورژانس می شود زیرا در برخی استان‌های پهناور رفت و برگشت یک آمبولانس ۳۰۰ هزار تومان پول بنزین نیاز دارد.

نماینده سازمان اورژانس گفت: برای ما سهمیه ۵۰۰ لیتری در ماه در نظر گرفته اند آن هم با قیمت ۳ هزار تومان که ما نفهمیدیم چگونه این سهمیه را حساب کرده‌اند و اگر قرار بوده است قیمتش ۳ هزار تومان باشد چرا دیگر سهمیه برایش در نظر گرفته شده است.

پس از این سخنان رئیس پلیس راهور با تعجب پرسید مطمئن هستید که اینگونه است؟

سیف گفت: بله ما امروز در تهران به همین شکل بنزین می زنیم و برای هر لیتر بنزین ۳ هزار تومان پرداخت می‌کنیم.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات ما این است که هنوز نقاط حادثه خیز به درستی شناسایی و اعلام نشده است تا ما بتوانیم در آن نقاط حضور دقیق داشته باشیم.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!