سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
پلیس راهور خودروهای تاکتیکی و دو دیفرانسیل ندارد
۱۱:۳۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۶

پلیس راهور خودروهای تاکتیکی و دو دیفرانسیل ندارد

پرشین خودرو: رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا گفت: پلیس راهور تهران از داشتن خودروهای تاکتیکی و دو دیفرانسیل محروم است.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ سلیمی رییس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا در جلسه تشریح طرح زمستانی پلیس راهور ناجا گفت: باید یادمان باشد که در حوزه درون شهری در حوزه ۱۷ استان درگیر برف هستیم.

وی افزود: ما در ۵۲۷ شهر و شهرستان ۹۸۵ تیم شهری را برای مقابله با شرایط برفی آماده سازی کرده ایم تا اقدامات ترافیکی را انجام دهیم.


سرهنگ سلیمی گفت: این تیم ها متشکل از ۲۰۰۰ نفر نیروی کادر پلیس راهور است که به صورت شبانه روزی انجام وظیفه خواهند کرد.


وی افزود: در سال گذشته متاسفانه ۶ درصد در تعداد جان باختگان در حوزه تصادفات شهری افزایش را شاهد بودیم اما در تصادفات منجر به جرح ۵ درصد کاهش داشتیم.

 

پلیس

 

سرهنگ سلیمی خاطرنشان کرد: این در حالی است که ۴۶ درصد کل تصادفات در حوزه درون شهری افزایش داشته است.

وی خطاب به افندی زاده نماینده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در شهر تهران به خصوص در حوزه منطقه یک شهرداری پلیس راهور تهران از داشتن خودروهای دو دیفرانسیل و تاکتیکی محروم است.

وی افزود: از شهرداری می خواهیم نسبت به رفع این نیاز گام برداشته و نسبت به تکمیل ناوگان خودرویی پلیس راهور تهران بزرگ قدم بردارند.

رئیس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور ناجا گفت: نکته دوم این است که عدم پیش بینی گاردریل های فلکسی بیل بود و این امر باعث شد تا تغییر مسیرها امکان نداشته باشد و نتوانستیم ترافیک را بهتر کنترل کنیم.

وی به ضرورت تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی هم اشاره کرد و گفت این موضوع باعث شده بود تا مردم ناراضی بوده و به سمت استفاده از خودروی شخصی حرکت کنند.

سرهنگ سلیمی تصریح کرد: برخی از نقاط در بزرگراه های ما نقاط بحرانی هستند و در بارشهای برف مثل هفته گذشته باعث می شود تا شاهد برفگیر شدن خودروها باشیم.

منبع: فارس

نظر بینندگان
!
!
!