سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
رشد چشمگیر شرکت رجا در ارائه خدمات مسافری
۱۴:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
اجاره خودرو

رشد چشمگیر شرکت رجا در ارائه خدمات مسافری

پرشین خودرو: شرکت حمل ونقل ریلی رجا با کسب امتیاز ۸۱/۲ در بخش ارائه خدمات در مقایسه با دو دوره مشابه در تابستان سال‌های ۹۶ و ۹۷، رشد چشمگیری داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، در یازدهمین دوره ارزیابی متوالی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف شرکت رجا از جمله راهبری، فنی، برنامه‌ریزی و نظارت بر سیر قطار‌ها و حوزه عملکردی، با رشد قابل توجه در بخش‌های یاد شده به‌ویژه در حوزه ارائه خدمات، امتیاز ۸۱/۲ را به دست آورد.


در بررسی و ارزیابی‌های انجام شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در تابستان ۹۸، شرکت رجا در حوزه راهبری با عدد ۸۱/۲، در مجموع نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.

 

رجا


براساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از عملکرد راهبران، پیمانکاران و شرکای رجا، شرکت راهبری سیمرغ آهنین با کسب امتیاز ۸۷/۳ رتبه نخست این ارزیابی را به خود اختصاص داد.


همچنین دیگر شرکت راهبری طرف قرارداد با رجا شامل نگین رز خراسان با امتیاز ۸۷/۱ در رتبه دوم، و راهیان عصر دایا با امتیاز ۸۵/۸ رتبه سوم را به دست آوردند.


براین اساس و در حوزه راهبری قطار‌های حومه‌ای نیز شرکت راهیان عصر دایا با امتیاز ۸۳/۶ رتبه نخست را کسب کرد و شرکت‌های نیرو صنعت روزبه با امتیاز ۸۲/۹ و سام اندیشان ریلی با امتیاز ۶۴/۸ رتبه‌های دوم و سوم را به دست آوردند.


گفتنی است؛ شاخص‌های ارزیابی عملکرد شرکت‌های راهبری شامل بخش‌های مختلف از جمله نظافت و آراستگی، ایمنی، رضایتمندی کارکنان قطار، نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات، راهبری، فنی راهبری و عملکردی بوده است.


شرکت حمل و نقل ریلی رجا با دارا بودن بیش از ۵۰ درصد از ناوگان ریلی مسافری کشور، سهم عمده‌ای در جابه‌جایی و خدمات‌رسانی به هم‌وطنان را بر عهده داشته و سالانه با جابه‌جایی حدود ۱۴ میلیون مسافر، بزرگ‌ترین متولی بخش حمل ونقل ریلی مسافری کشور است.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!