شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
۱۲۰دستگاه خودروی تویوتا به راهور ناجا واگذار شد
۱۴:۰۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
اجاره خودرو

۱۲۰دستگاه خودروی تویوتا به راهور ناجا واگذار شد

پرشین خودرو: معاون آماد و پشتیبانی ناجا از واگذاری ۱۲۰ دستگاه سواری تویوتا استیشن رافور به پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار رحمت الله محمدی در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای افزایش توان تحرک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا و به‌منظور کنترل ترافیک جاده‌ای در محورهای کوهستانی و صعب‌العبور، معاونت آماد و پشتیبانی ناجا پس از اخذ مجوز از طریق وزارت دفاع و پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران (با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح)، تعداد ۱۲۰ دستگاه تویوتا استیشن رافور خریداری کرد.


وی تصریح کرد: در مرحله اول، ۸۰ دستگاه از این خودروها به پلیس راهور تحویل داده شد و به زودی ۴۰ دستگاه باقی مانده نیز به ناوگان خودرویی این پلیس تزریق می شود.

 

پلیس راهور

 


این مقام ارشد انتظامی افزود: معاونت آماد و پشتیبانی ناجا، همواره آماده است در راستای تجهیز و ارتقای آمادگی ناجا در اجرای هر چه‌ بهتر مأموریت‌ها گام‌های مؤثری بردارد، البته باید تلاش کرد از این تجهیزات به نحو صحیح بهره‌برداری شود تا عمر مفید و انقلابی تجهیزات در مجموعه نیروی انتظامی افزایش یابد.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا گفت: تلاش برای ارتقای امنیت جامعه وظیفه‌ای است که به دنبال آن اطمینان و دلگرمی مردم عزیز به خادمان خویش را در پی خواهد داشت.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیستویوتا
نظر بینندگان
!
!
!