شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
آلودگی هوا بازی امروز پرسپولیس را هم لغو گرد
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
اجاره خودرو

آلودگی هوا بازی امروز پرسپولیس را هم لغو گرد

پرشین خودرو: معاون عمرانی استاندار تهران با تاکید بر اینکه مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا برای تمام دستگاه‌ها لازم الاجرا است، گفت: بر اساس مصوبه این کمیته بازی امروز پرسپولیس لغو شده است.

محمد تقی زاده، در پاسخ به این سوال که سازمان لیگ بر برگزاری بازی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اصرار دارد، گفت: کمیته اضرار آلودگی هوای استان تهران بر اساس ماده 3 قانون هوای پاک و تبصره های ذیل آن تشکیل و مصوبات آن برای همه دستگاه ها لازم الاجرا است.


وی تاکید کرد: مسئولیت و عواقب عدم اجرای این مصوبات بر عهده دستگاه خاطی است و باید پاسخگو باشد. شاخص علی رغم پیش بینی ما که امروز کاهش پیدا می‌کند؛ متاسفانه همچنان در رنج 150 باقی مانده لذا تمام تمهیدات ما برای جلوگیری از انباشت آلاینده‌ها و بدتر شدن شرایط موجود است تا سیر افزایش آلاینده‌ها صعودی نشود.

 

بازی پرسپولیس


معاون استاندار تهران ادامه داد: روز گذشته در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا همه اعضاء بر لزوم توقف فعالیت‌های ورزشی در اماکن باز تاکید داشتند؛ لذا از نظر ما نباید بازی‌ها و مسابقات ورزشی امروز در تهران برگزار شود به این ترتیب بازی پرسپولیس لغو است و اگر این مصوبه رعایت نشود دستگاه مسئول باید پاسخگو باشد و این موضوع را در شورای تامین استان مطرح و بررسی خواهیم کرد.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!