دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
افزایش سرعت تحویل تعهدات معوق در سایپا
۱۳:۵۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/قائم‌مقام مدیرعامل سایپا خبر داد:

افزایش سرعت تحویل تعهدات معوق در سایپا

پرشین خودرو: قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش از تحویل ۳۰۰ هزار خودرو به مشتریان از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه خبر داد و گفت: با تلاش تیم مدیریتی و همت کارکنان گروه سایپا در جهت افزایش و رونق تولید، روند تحویل خودروهای ثبت‌نامی قابل تولید به مشتریان با سرعت در حال پیگیری است.

به گزارش پرشین خودرو، مجید باقری افزود: پس از اتمام تعهدات برجای مانده از سال ۹۷، تحویل خودروهای معوق مربوط به طرح‌های پیش‌فروش و فروش فوری و اعتباری سال جاری در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: با توجه به تسریع در تكمیل خودروهای كف كارخانه و همچنین اجرای برنامه تولید عبور مستقیم، در حال حاضر و به‌ صورت روزانه، تحویل خودروهای مشتریان توسط سایپا از مرز ۳۰۰ هزار دستگاه گذشته و همچنان با سرعت بیشتری دنبال می‌شود.

وی پیش‌بینی كرد در ماه‌های آتی باتوجه به نزدیك شدن به پایان سال و افزایش تولید محصولات، سرعت پاسخ‌گویی به تعهدات معوق افزایش یابد.

 

سایپاقائم‌مقام مدیرعامل سایپا یادآور شد: سایپا انواع خودروهای قابل عرضه را در طرح‌های جایگزینی محصولات غیرقابل تولید، با شرایط متنوع در اختیار مشتریان گذاشته تا از این طریق تعهدات خود را نیز تحت پوشش قرار دهد.

به گفته باقری طرح‌های پیش‌فروش و فروش فوری و اعتباری محصولات سایپا با هدف كنترل بازار و پاسخ‌گویی به تقاضای موجود نیز به‌عنوان یك روش مؤثر برای مقابله با واسطه‌گری و با هدف تنظیم بازار و كاهش التهابات در این بخش، ادامه خواهد یافت.

نظر بینندگان
!
!
!