شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۸ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
محصولات مدیران؛ خودروهایی با مصرف سوخت پایین و قطعات یدکی فراوان
۱۰:۲۸ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

محصولات مدیران؛ خودروهایی با مصرف سوخت پایین و قطعات یدکی فراوان

پرشین خودرو: با سهمیه بندی بنزین و افزایش نرخ آن، بار دیگر بازار خودرو کشور نیز تحت تاثیر قرار گرفت، حال گزینه مصرف سوخت مناسب در کنار قطعات یدکی فراوان به آپشن های مهم خریداران خودرو اضافه شده است.

به گزارش پرشین خودرو، در سالهای اخیر بسیاری از خودروسازان با توجه به مشکلات و مسائل داخلی و خارجی خودروهای قدیمی با مصرف سوخت بسیار بالا تولید کردند، از سوی دیگر خودروسازان چینی در سال های اخیر مبادرت به تولید خودروهای کم مصرف نموده اند که به طور مثال در بازار ایران می توان محصولات شرکت مدیران خودرو را نا م برد. خودروهایی مانند 315 و ایکس 22 با داشتن موتور پر بازده و کم مصرف انتخاب های مناسبی در بازار امروز هستند.

با توجه به شرایط سخت فعلی یکی دیگر از دغدغه های خریداران هر محصول وجود قطعات یدکی آنها در بازار است، مشکلی که برای بسیاری از خودروهای وارداتی و برخی مونتاژی هایی که تولید آنها متوقف شده، پیش آمده است اما شرکت مدیران خودرو در حال حاضر فعال ترین شرکت خودروسازی در بخش خصوصی است که مشکلی در این حوزه ندارد.

 

مدیران خودرومدیران خودرو جدا از بحث عرضه محصولات خود به صورت مناسب و به موقع در بحث تامین قطعات یدکی نیز تمهیدات ویژه ای را اندیشیده است که بنا به گفته واحد روابط عمومی این شرکت اقدامات لازم به شرح ذیل صورت پذیرفته است.

افزایش سطح موجودی انبار قطعات یدکی

شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو بمنظور مواجهه با مشکلات کمبود قطعات ناشی از تحریم های احتمالی سیستم بانکی و حمل ونقل با همکاری شرکت چری اقدام به تامین قطعات مورد نیاز شبکه نمایندگان و مشتریان خود با در نظر گرفتن ذخیره احتیاطی 9 ماهه نموده است. در حال حاضر سطح موجودی انبارهای قطعات یدکی این شرکت در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته به 2 برابر رسیده که علیرغم خواب سرمایه و هزینه های زیاد، حمایت مدیریت ارشد این سازمان را به منظور کسب رضایت مشتریان بدنبال داشته است.

توسعه شبکه فروشگاهی قطعات یدکی

با توجه به افزایش نرخ تامین قطعات در بخش خدمات، به منظور سهولت دسترسی مشتریان به قطعات اصلی، افزایش سهم بازار، جلوگیری از افزایش قیمت بی رویه قطعات در بازار و سوء استفاده سودجویان، این شرکت اقدام به توسعه شبکه فروشگاهی خود نموده است. در حال حاضر 30 فروشگاه در سطح کشورفعال بوده که این تعداد تا پایان سال جاری، به 40 عدد افزایش خواهد یافت. این تعداد، 2 برابر تعداد فروشگاه های این شرکت در سال 1397 است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!