یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۹ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
تغییر زمان پروازهای تهران-رم
۱۳:۴۹ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
اجاره خودرو

تغییر زمان پروازهای تهران-رم

پرشین خودرو: در حالی که ایران ایر پیش از این اعلام کرده بود پروازهای تهران-رم این شرکت هواپیمایی از امروز ۱۱ آذر آغاز می شود، زمان از سرگیری این پرواز به سه شنبه هفته آینده ۱۹ آذر ماه تغییر کرد.

به گزارش پرشین خودرو، در پی اعمال فشار آمریکایی ها و تحریم های یک جانبه و ظالمانه دولت ترامپ علیه صنعت هوانوردی ایران و همچنین دنباله روی دولت مرکزی رم از فشارهای واشنگتن علیه ایران، این کشور اروپایی اعلام کرد از ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) از انجام پروازهای ماهان به رم و میلان ممانعت به عمل می آورد.

 

ایران ایر


مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی نیز، این اقدام خصمانه برخی دولت های غربی و تبعیت آنها از دولت ترامپ علیه صنعت هوانوردی ایران را مبنی بر توقف پروازهای ماهان به ایتالیا از ۲۴ آذر امسال تأیید کرد.


این در حالی است که ایران ایر توانست با مذاکراتی که با این کشور اروپایی داشته، جایگزین ماهان در مسیر هوایی تهران-رم شود.

گفتنی است هما پرواز تهران-میلان را هر هفته روزهای سه شنبه و جمعه برقرار دارد اما پروازهای تهران-رم که مدتی متوقف شده بود، قرار بود از ۱۱ آذر (۲ دسامبر) مجددا از سر گرفته شود.

معصومه اصغرزاده سخنگوی ایران ایر از تغییر زمان آغاز پروازهای تهران-رم این شرکت هواپیمایی از ۱۱ آذر (۲ دسامبر) به سه شنبه ۱۹ آذر (۱۰ دسامبر) خبر داد.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!