جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
پارکینگ طبقاتی امیرکبیر تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اجاره خودرو

پارکینگ طبقاتی امیرکبیر تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران آخرین اقدامات انجام شده به منظور پیشبرد پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر در بافت فرسوده منطقه 14 را تشریح کرد.

به گزارش پرشین خودرو، سید مجید غمخوار با بیان آنکه عملیات اجرایی پارکینگ امیرکبیر ضمن تعیین پیمانکار جدید، وارد مرحله تازه‌ای شده است، ابراز امیدواری کرد روند اجرای این پروژه متعاقب تجهیز کارگاه و ابلاغ نقشه های اجرایی، به زودی از سرگرفته شود.


وی با اشاره به دغدغه مدیریت شهری در زمینه رفع کمبود پارکینگ در بافت فرسوده منطقه 14، یادآور شد: پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر در راستای عملیاتی ساختن طرح های جدید توسعه شهری پایتخت و به منظور رفع معضل کمبود پارکینگ در بافت فرسوده، اجرایی شده است.

 

پارکینگ طبقاتی

 


غمخوار با اعلام پیشرفت 44 درصدی پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر، این پروژه را از جمله اقدامات اولویت دار مدیریت شهری دانست و افزود: این پارکینگ زیرزمینی که در سه طبقه و با ظرفیت حدود 550 واحد پارکینگ طراحی شده است، در زمینی به مساحت حدود 6600 مترمربع و زیر بنای 20 هزار مترمربع در حال اجرا است.بر اساس گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی ابراز امیدواری کرد که این پروژه اثرگذار عمرانی تا پایان سال 1399 تکمیل شده و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!