چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
توان پیمایش کدام خودروی الکتریکی بیشتر است؟
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اجاره خودرو

توان پیمایش کدام خودروی الکتریکی بیشتر است؟

پرشین خودرو: یکی از عواملی که مشتریان به هنگام خریداری خودروهای برقی توجه می‌کنند، توان پیمایش مسافت آنهاست.

به گزارش پرشین خودرو، بسیاری از کشورهای جهان قصد دارند با هدف مقابله با آلودگی هوا و کاهش میزان انتشار آلاینده‌ها و گازهای گلخانه‌ای و حفظ بیشتر محیط زیست، خودروهای تمام الکتریکی و برقی را به تولید انبوه برسانند.


افزایش روزافزون خودروهای برقی و محبوبیت استفاده بیش‌تر از این خودروهای پاک، موجب شده است شرکت‌های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یک از برنامه‌های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی کنند. بدین ترتیب شرکت‌های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته‌اند که تغییر رویکرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودروهای برقی و الکتریکی و هیبریدی بپردازند تا در سال‌های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.

از آنجایی که مشتریان به هنگام خریداری و استفاده از خودروهای الکتریکی به آن توجه می‌کنند، مسافت قابل پیمایش آنهاست که بستگی زیادی به قدرت موتورهای الکتریکی و ظرفیت باتری‌های بکاررفته در آن دارد، کارشناسان و تحلیلگران فعال در موسسه تحقیقاتی استاتیستا با بررسی و تحلیل طی مسافت خودروهای برقی به معرفی برترین و قدرتمندترین خودروهای موجود در بازار پرداخته اند.

با توجه به توسعه خودروهای برقی، این گزارش به مروری بر برترین و قدرتمندترین خودروهای الکتریکی در سال ۲۰۱۹ میلادی که توان پیمایش مسافت بالایی نسبت به سایر رقبای خود دارند، می پردازد که در زیر به ترتیب نام آنها ذکر شده است:

خودروهای تسلا مدل اس : ۶۰۰ کیلومتر
خودروهای تسلا مدل ۳: ۵۸۰ کیلومتر
خودروهای تسلا مدل ایکس : ۵۶۵ کیلومتر
اوپل آمپرا : ۵۲۰ کیلومتر
هیوندای کونا الکتریک: ۴۸۰ کیلومتر
کیا ای‌نیرو : ۴۵۵ کیلومتر
جگووار آی‌پیس: ۴۲۰ کیلومتر
رنو زوئی: ۴۰۰ کیلومتر
نیسان لیف: ۳۸۰ کیلومتر
بی‌ام‌و آی۳/آی۳ اس: ۳۱۰ کیلومتر
فولکس واگن ای‌گلف: ۳۰۰ کیلومتر
هیوندای آیونیک الکتریک: ۲۸۰ کیلومتر

خودروهای الکتریکی

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!