جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
تخت گاز بهار سال آینده با مجریان جدید می آید
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/

تخت گاز بهار سال آینده با مجریان جدید می آید

پرشین خودرو: تخت گاز بعد از سال ها عدم فعالیت، چندی پیش سری جدید آن معرفی شد و قرار است که با مجریان جدید کار خود را دوباره آغاز کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در سال های گذشته "بی بی سی" انگلستان به تقلید از برنامه موفق "تخت گاز"، سعی کرد با شراکت همتای آمریکایی خود نمونه برنامه تخت گاز را در ایالات متحده آمریکا نیز راه اندازی کند، اما هیچگاه تخت گاز آمریکا نتوانست به موفقیت تخت گاز بریتانیا برسد و به همین دلیل بعد از ساخت تنها 6 فصل از این برنامه تا سال 2016 میلادی به طور کامل تعطیل شد، اما این تعطیلی برنامه دائمی نبوده و قرار است که فصل جدید "تخت گاز" آمریکا در سال آینده با مجریان جدید و با همکاری مستقیم مجله "موتورترند" ساخته شود و بر روی آن ادامه پیدا کند.

 

تاپ گیردر حال حاضر موتورترند و همچنین کارشناسان آن یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مرجع دنیای خودرو به شمار می آیند که سالیانه با بررسی دقیق خودروهای بروز، بهترین خودروی سال را از نگاه خود معرفی می کنند و مورد تایید بسیاری از کارشناسان دنیای خودرو قرار می گیرد. حال باید دید که با ورود "موتورترند" به پروژه ساخت و ادامه قسمت های جدید برنامه "تخت گاز آمریکا"، آیا می توان بار دیگر بر روی تخت گاز آمریکا حساب باز کرد یا خیر.

با معرفی سری جدید تخت گاز آمریکا، مجریان جدید این برنامه را حالا می توانیم افراد شناخته شده همچون "دکس شپارد"، "راب کوردری" و "جثرو باوینگدان" دانست که در کنار شخصیت معروف برنامه تخت گاز یعنی "استیگ" فصل جدید برنامه تخت گاز را شروع خواهند کرد. لازم به ذکر است که سری جدید این برنامه به طور انحصاری در موتورترند پخش می شود و اولین قسمت آن در بهار 2020 میلادی منتشر خواهد شد.

 

تاپ گیردر این بین دو مجری جدید برنامه تخت گاز آمریکا یعنی "دکس شپارد" و "راب کوردری" را می توانیم از بازیگران کمدین معروف دنیای سینما بدانیم که علاقه بسیار زیادی به ماشین و دنیای اتومبیل دارند و مجری سوم یعنی "جثرو باوینگدان" هم یک روزنامه نگار بریتانیایی است که در زمینه خودرو بیش از 20 سال تجربه داشته و مجری برنامه های موتورترند به شمار می رود که حالا یک تیم تشکیل داده و تصمیم به احیای تخت گاز آمریکا بعد از 3 سال عدم فعالیت دارند.

پیش از این مدیر کل این پروژه در صحبت های اخیر خود با رسانه های بین المللی اعلام کرد که در همه جای جهان می توان طرفداران "موتورترند" را پیدا کرد، به همین دلیل نام تجاری "تخت گاز" می تواند فرصتی مناسب برای گسترش همکاری و احیای این برنامه با جزییات بیشتر فنی بر روی موتورترند باشد.

این موضوع درحالی مطرح شده است که برنامه فعلی "تخت گاز بریتانیا" با بحران روبرو شده است. از زمانی که سه مجری محبوب و پرمخاطب دنیای خودرو یعنی "جرمی کلارکسون"، "ریچارد هموند" و همچنین "جیمز می" به همراه تهیه کننده قادر این برنامه یعنی "اندی ویلمن" برای ادامه همکاری خود با برنامه "تخت گاز" به مشکل برخوردند واز آن جدا شدند، این برنامه محبوب دنیای خودرو با مشکلات متعددی روبرو شده و طرفداران این برنامه دیگر مثل سابق دنبال کننده قسمت های جدید این برنامه نیستند و از طرفی دیگر تماشای برنامه "گرند تور" را ترجیح می دهند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!