یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
افزایش نرخ حمل و نقل عمومی عقلانی نیست
۱۳:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اجاره خودرو

افزایش نرخ حمل و نقل عمومی عقلانی نیست

پرشین خودرو: شهردار تهران گفت: هیچ عقل سلیمی موافق افزایش نرخ حمل و نقل عمومی و فروش صندلی‌های اتوبوس نیست.

به گزارش پرشین خودرو، پیروز حناچی شهردار تهران در مراسم بهره‌برداری از پروژه عمرانی فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار و پل تقاطع خیابان شهید مزینانی اظهار داشت: وفات حضرت فاطمه معصومه(س) را تسلیت عرض می‌کند که به علم، فضیلت و دانش معروف بودند.

حناچی بیان داشت: افتتاح پروژه شهید نجفی رستگار در کاهش ترافیک بسیار موثر بوده است و یکی از تاثیرات آن آرامش بیشتر در مناطق مسکونی و پررفت‌وآمد خواهد بود.

وی گفت: در محله مشیریه که تراکم واحدهای مسکونی و خانوار بالایی دارد و از اولویت بیشتری برخوردار هستند، این پروژه افتتاح شده و ما در مناطق پرتراکم پروژه‌های بااولویت داریم.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: ما در پایان امسال علاوه بر اتمام بخشی از ایستگاه‌های مترو به تجهیز و مناسب‌سازی ایستگاه‌های مترو نیز می‌پردازیم.

 

حناچیحناچی خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان امسال بتوانیم پروژه استاد معین و گیشا را به بهره‌برداری برسانیم.

وی گفت: در حال حاضر با شرایط سخت اقتصادی و کاهش شدید منابع عمومی مواجه هستیم و ما پروژه‌ها را اولویت‌بندی کردیم و اگر بودجه را تقسیم‌بندی می‌کردیم به پیشرفت فیزیکی اندکی می‌رسیدیم.

شهردار تهران گفت: پروژه آرش اسفندیار به بهره‌برداری رسیده است و اینها باقیمانده پروژه‌های بزرگ‌مقیاسی است که در شرق بوده که با نگاه جدید پروژه‌های جدید را تعریف می‌کنیم.

حناچی بیان داشت: در حال حاضر محله مشیریه به مترو متصل شده است و یکی از اقدامات ما اتصال محلات مختلف به مترو است که امیدواریم این اقدام صورت بگیرد.

حناچی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز فاز اول بزرگراه 76 متری نجفی رستگار افتتاح شد و یکی از مسیرهای ارتباطی مهم جنوب شرقی تهران است که به شکل کمربندی به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار تهران ادامه داد: کسانی که از جنوب به شرق تهران و جاده امام رضا(ع) می‌روند دیگر نیاز نیست از مسیرهای مسکونی طی مسافت کنند و یک آرامشی در محله مشیریه ایجاد می‌کند.

حناچی درباره افتتاح پروژه‌های جدید در تهران گفت: با توجه به محدودیت منابع، پروژه‌ها اولویت‌بندی شده‌اند و تا آخر امسال گیشا به بهره‌برداری می‌رسد و بخش عمده‌ای از پروژه‌های بزرگ تهران به پایان می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: پروژه‌های جدیدی را در تهران در آینده اجرایی می‌کنیم که عمدتا در مقیاس محلی است.

شهردار تهران گفت: توسعه قلمرو عمومی از شعارهای ما بوده است که اعتباراتی نیز در سال 99 برای آن اختصاص داده‌ایم.

حناچی درباره فروش صندلی‌های اتوبوس‌ها نیز گفت: اصل خبر صحیح نبود و در توئیتی که منتشر کردم توضیحات لازم را دادم و در این شرایط هیچ عقل سلیمی به دنبال افزایش کرایه اتوبوس و خرید صندلی اتوبوس نیست.

وی گفت:‌ خبری که منتشر شده بود در حاشیه یکی از نمایشگاه‌ها بود که اگر میزان ظرفیت استفاده از اتوبوس افزایش پیدا کند، می‌توانیم این طرح را نیز اجرایی کنیم.

شهردار تهران درباره سهمیه‌بندی بنزین و اقدامات صورت گرفته شهرداری گفت:‌در هفته گذشته قرار بود جلسه‌ای در حوزه توسعه حمل و نقل عمومی و به خصوص اتوبوس برگزار شود و دولت هم پیگیر است که از طریق تعمیر، بازسازی و ورود اتوبوس‌های جدید اقدامات لازم را انجام دهیم و تا هفته آینده نیز در این خصوص اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!