پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
تلفات جاده‌ای ساوه و زرندیه غیرعادی است!
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اجاره خودرو

تلفات جاده‌ای ساوه و زرندیه غیرعادی است!

پرشین خودرو: نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آمار بالای تلفات جاده‌ای در ساوه و زرندیه غیرعادی است.

به گزارش پرشین خودرو، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آمار بالای تلفات جاده‌ای در ساوه و زرندیه غیرعادی است.

محمدرضا منصوری در جلسه کمیسیون اجرایی آیین نامه مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی برگزار شد، اظهار کرد: ساوه و زرندیه در شاهراه مواصلاتی کشور قرار دارند و جاده های این دو شهرستان حجم بالای تردد را در خود جای داده اند، از این رو باید تلاش کرد تا آمار سوانح جاده ای در این منطقه کاهش یابد.

 

تصادف


وی بیان کرد: آموزش فرهنگ رانندگی و توجه به قوانین و حل مشکلات جاده‌ها می تواند بخشی از آمار حوادث را کاهش دهد که این امر نیازمند توجه مسئولان در سطح ملی و استانی است.

نماینده ساوه و زرندیه گفت: انجام اقدامات پیشگیرانه و اعمال قانون درخصوص متخلفین رانندگی در کاهش سوانح رانندگی تأثیر گذار است و باید با افزایش نیروی انسانی و تجهیزات اقدام عملی در این رابطه انجام داد.

وی تصریح کرد: افزایش دوربین‌ها و تقویت نیروی انسانی، وضعیت سوانح رانندگی در محورهای مواصلاتی ساوه و زرندیه را از بحران خارج می‌کند.

منصوری افزود: آمار تردد در استان مرکزی بسیار بالاست و بار اصلی ترافیک بر روی محورهای ساوه و زرندیه است در حالیکه اعتبارات کافی برای رفع نقاط حادثه خیز در این شهرستان تخصیص داده نمی شود که این امر نیازمند بازنگری و تصمیم گیری صحیح است.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!