شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۷ | ۱۳۹۱/۰۳/۱۶
18 کشته و زخمی در واژگونی وانت!
۱۶:۴۷ | ۱۳۹۱/۰۳/۱۶
اجاره خودرو

18 کشته و زخمی در واژگونی وانت!

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه گلستان گفت: واژگونی یک دستگاه وانت در حوالی روستای حاجی آباد کردکوی یک کشته و 17 زخمی برجای گذاشت.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ علی اصغر مهری با هشدار به رانندگان وسایل باربری مبنی بر سوار نکردن مسافر در اتاق کابین گفت: بی مبالاتی راننده در تخطی از سرعت مطمئنه و سوار کردن 20 نفر در قسمت اتاق خودرو وانت نیسان در کردکوی حادثه آفرید.

وی اظهار داشت: در این حادثه یک نفر کشته و 17 نفر از سرنشینان قسمت اتاق بار این خودروی نیسان مجروح که دو نفر از مجروحان دچار ضایعه نخاعی شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گلستان، تصادف علت آن را تخلف از مقررات و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه و بی مبالاتی راننده در سوار کردن حدود 20 نفر در قسمت اتاق بار و اتاق کابین عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه راننده وسیله نقلیه دارای گواهینامه ب 1 بوده و بر طبق قانون تا یک سال حق رانندگی در جاده ها و معابر برون شهری را نداشته، تصریح کرد: وسیله نقلیه مورد نظر مدل 1372 و فاقد معاینه فنی، چهار لاستیک خودرو کاملا صاف و فقط مبلغ 650 میلیون ریال برای سرنشین خودرو و شخص ثالث که صرفا داخل کابین جلو آن بوده اند بیمه شده بود.

وی با هشدار به رانندگان اینگونه وسایل که باید به وظیفه و مسئولیت خود آشنا بوده و از سوار کردن سرنشین در قسمت بار اکیدا خودداری کنند، تصریح کرد: سرنشینان هم نباید اصرار داشته باشند بر حسب ضرورت و یا به دلایل دیگر در قسمت اتاق بار سوار خودرو نشوند زیرا تبعات آن واقعا غیر قابل جبران خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
واژگونی
نظر بینندگان
قادر
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۴/۱۰
روحشان شاد
!
!
!