پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
خودروی برقی تولید داخل به ناوگان پست می پیوندد
۱۴:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
اجاره خودرو
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

خودروی برقی تولید داخل به ناوگان پست می پیوندد

پرشین خودرو: به زودی موتور برقی، دوچرخه برقی و خودروی برقی تولید داخل به ناوگان پست می پیوندند.

به گزارش پرشین خودرو، محمدجواد آذری جهرمی امروز دوشنبه در سومین همایش تهران هوشمند که در برج میلاد تهران برگزار شد، با اشاره به تفاهمی که سال گذشته با شهرداری تهران برای هوشمندسازی این شهر منعقد شد، اظهار کرد: در این تفاهمنامه قرار بود تهران را به شهری سالم، پاک و امن تبدیل کنیم و طی یک سال گذشته شاهد اتفاقات خوبی برای رسیدن به این هدف بودیم.

وی گفت: از سوی دیگر هم اکنون مدل حرکتی خودروها در شهر با استفاده از داده های مخابراتی در دانشگاه علم و صنعت استخراج می شود و ما امروز دیگر درگیر اپلیکیشنی مانند waze نیستیم و اپ های ایرانی در حال سرویس دهی قدرتمند با استفاده از داده های قوی هستند.

 

جهرمی


وزیر ارتباطات با اشاره به نوآوری در سیستم پستی کشور همگام با فرآیند هوشمندسازی شهری در سال جاری گفت: به زودی ۲۰۰ موتور برقی، ۵۰ دوچرخه برقی و خودروی برقی تولید داخل به ناوگان پست می پیوندند.

وی توضیح داد: برای این اقدام خواستار خرید ۱۰ خودروی برقی از شرکت دانش بنیان داخلی شدیم که به دلیل مشکلات صدور مجوز پلاک این شرکت هنوز آمادگی ارائه این تعداد خودرو را به ما ندارد. بر این اساس خواستار همراهی و حمایت ناجا برای حل مشکلات این فرایند هستیم.

وی گفت: در مورد رونمایی از خدمات شهر هوشمند ، روز 5شنبه در این همایش یک سورپرایز برای مردم داریم که از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!