سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
تولید و عرضه دناپلاس توربوشارژ و 207 پانوراما در دستور کار ایران خودرو
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تولید و عرضه دناپلاس توربوشارژ و 207 پانوراما در دستور کار ایران خودرو

پرشین خودرو: تولید و عرضه محصولات جدید دناپلاس توربوشارژ و 207 پانوراما در دستور کار ایران خودرو قرار دارد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با اعلام این خبر از دستیابی شمارگان تولید روزانه این خودروساز به 2 هزار دستگاه خودرو در پایان آذرماه خبر داد.

فرشاد مقیمی، با اشاره به افزایش تولید روزانه بدون کسری و عبور مستقیم از خط تولید به بازار از سه درصد در هفته اول مهر به 58 درصد در آذرماه جاری گفت: خودروهای کسری دار نیز از 65 هزار دستگاه در هفته نخست شهریور به حدود 16 هزار دستگاه در نیمه آذرماه کاهش یافته است.

وی با اشاره به این كه تكمیل خودروهای دارای كسری در اولویت ایران خودرو در سه ماه اخیر بوده است، از افزایش تكمیل و تجاری سازی روزانه این خودروها خبر داد و گفت:‌ تجاری سازی خودرو از۹۳۰دستگاه به صورت روزانه به ۲۰۰۰ دستگاه رسیده است و طی هفته آتی تا ۲۵۰۰ دستگاه افزایش خواهد یافت تا به این ترتیب موجودی این خودروها در دی ماه به صفر برسد.

مدیرعامل ایران خودرو افزود: درحال حاضر تولید روزانه نیز به 1700 دستگاه رسیده كه در هفته آینده به دوهزار دستگاه افزایش خواهد یافت این در حالی است که در شهریورماه تولید روزانه كم تر از هزار دستگاه بود.

 

207 پانوراما


مقیمی در پایان توسعه محصول و افزایش شمارگان تولید محصولات دوگانه سوز را از رویکردهای مهم ایران خودرو برای کاهش آلایندگی برشمرد و گفت: تولید و عرضه محصولات جدید دناپلاس توربوشارژ و 207 پانوراما در دستور کار ایران خودرو قرار دارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!